Napisz reklamę książki Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi

Autorka opracowania: Adrianna Strużyńska.
Autor Rafał Kosik

Czy Sztuczna Inteligencja może przejąć władzę nad światem?
Czy bunt robotów jest możliwy?
Pewnie w to nie wierzysz… ale kto wie…

Teraz masz okazję zajrzeć w przyszłość z powieścią Rafała Kosika Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi!

Dobre science fiction w młodzieżowym wydaniu – poznaj trójkę nastoletnich bohaterów, którzy przeżywają niezwykłe przygody i nigdy nie odpuszczają!

Syn wynalazcy Felix Polon, wybitny informatyk Net Bielecki i obdarzona paranormalnymi zdolnościami Nika Mickiewicz to trio, któremu nigdy nie brakuje nowych pomysłów. Sztuczna inteligencja wymykająca się spod kontroli, poszukiwania zagubionego w trakcie wojny skarbu, paranormalne zjawiska w szkole, rozwiązanie zagadki rabusiów napadających na banki, prace nad samolotem z napędem antygrawitacyjnym – to tylko niektóre z przygód tej trójki! Chcesz wiedzieć więcej? Sięgnij po powieść i przekonaj się na własne oczy!

Powieść Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to świetna rozrywka zarówno dla miłośników nowych technologii, jak i tych, którzy się ich obawiają. Znajdziesz tutaj próbę przewidzenia, jak może wyglądać przyszłość zdominowana przez sztuczną inteligencję. W końcu, jak inaczej rozwiązać problem warszawskich korków? Powieść dostarcza rozrywki też miłośnikom bardziej klasycznych wątków: nie brakuje tutaj duchów, pierwszych miłości, wspomnień z czasu II wojny światowej, a nawet misia-albinosa!

Rafał Kosik wchodzi do świata nastolatków: Felix, Net i Nika są jednocześnie nieprzeciętni i zwyczajni. To trio zdecydowanie można porównać do Harry’ego, Rona i Hermiony z bestsellerowej powieści J.K. Rowling. Felix, Net i Nika nie stronią od przygód, również tych niebezpiecznych. Jeśli chcesz wyobrazić sobie, jak mógłby wyglądać pojedynek ze zbuntowaną sztuczną inteligencją, teraz się dowiesz!

Fascynują Cię nowe technologie? Z tą powieścią zdecydowanie spędzisz kilka niezwykłych wieczorów. Razem z bohaterami poznasz lepiej działanie AI, robotów modułowych, a nawet obiektów latających na miarę słynnych, owianych tajemnicą kosmicznych spodków. Rafał Kosik zabiera czytelników w podróż do świata wynalazców, wybitnych programistów, ale też… nieprzeciętnych przestępców. Czy Tobie udałoby się rozwiązać zagadkę Gangu Niewidzialnych Ludzi? Teraz masz szansę zabawić się w detektywa razem z bohaterami powieści Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi

Czy sci-fi może iść w parze z niezłym thrillerem? Rafał Kosik udowodnił, że tak! Jeśli należysz do fanów duchów, tajemniczych zaginięć, obcych pojawiających się w środku lasu oraz tajemnic ściśle strzeżonych na najwyższym piętrze wieżowca, z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Na Twojej półce nie ma jeszcze powieści Rafała Kosika Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi? Najwyższy czas wybrać się do księgarni! Życzymy przyjemnej lektury!


Przeczytaj także: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi jako powieść młodzieżowa

Staramy się by nasze opracowania były wolne od błędów, te jednak się zdarzają. Jeśli widzisz błąd w tekście, zgłoś go nam wraz z linkiem lub wyślij maila: [email protected]. Bardzo dziękujemy.