Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

wasze wykształcenie


Rekomendowane odpowiedzi

A co jeśli ktoś jest zbyt młody na studia, bądź nie studiował wcale? To naiwne zakładać, że wszyscy poeci mają wyższe wykształcenie ;). Ja na przykład przygodę ze studiami rozpoczynam dopiero od października, na wydziale filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi że nie dyskryminuje młodszych, tylko z moich obserwacji wynika że większość z piszących tu osób które często czytuje są raczej studentami lub już po. no a interesuje mnie co studiujrecie, studiowaliście bądź macie zamiar studiować a nie w której klasie liceum jesteście. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajka pod tytułem "moja edukacja":
po ukończeniu szkoły tzw. średniej i zdobyciu za jedyne 150 zł dyplomu technika elektronika, chciałem sobie studiować filologię, niestety na krakowieskiej AP wciąż obowiązuje inkwizycja i pan egzaminator poinformował mnie, że ateistów to oni tam nie biorą :/ jako ze wojsko czyha, pozostał mi fakultet z opierdalania się na pewnym studium (bodajże ekomicznym) - swoją drogą niezwykłe doświadczenie; rok totalnej beztroski i wolności - polecam każdemu ;)
a teraz właśnie się dostałem na psychologię
tak że odpowiadając na pytanie ("jakie umysły mają nasi poeci") - przeżarte ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyksztalcenie to jest jeden wielki kretynizm
osobiście z trudem przebrnąłem przez 8 klas szkoly powszechnej, w liceum szanowna pani od chemii raczyla nazwac mnie nieuleczalnym debilem, ale mature zdałem, nie z chemii naturalnie.
teraz się męczę na tak zwanych studiach w różowych murach sgh, będąc raczej bliżej końca niż początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...