Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

przepiękne!

@helenormeller ludzie wrażliwi; jak fotografowie i pisarze, widzą w zwykłej codzienności coś więcej, coś najpiękniejszego, czego nie da się tak po prostu powiedzieć, a tym bardziej zapomnieć...

pragną chwycić tego piękna i zaczepić się o nie w tym świecie pełnym niepięknych uczuć i słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@helenormellerpięknie to ujęłaś, ja napisałam ten tekst, bo obudził się we mnie niespełniony fotograf... o robieniu zdjęć nie mam pojęcia, ale może pewnego dnia się w końcu wezmę za rozwinięcie tej pasji...

@anima_corpus Twoja fotografia jest idealną ilustracją tych wersów, dla mnie przenikanie się słowa ze sztukami wizualnymi, to cud największy, dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Fajny tekst.

Ziewnięcia bym czymś zastąpił. Westchnienia?

No i w trzeciej strofie dołożyłbym jednak wers. Mogłoby być np. tak:

Układa się w halo dym z fajki...

Migoczą/lśnią w słońcu/fruwają... (jakieś np. zmysłowe) obrazki.

Pod rozwagę.

 

Pozdrawiam. F.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Franek K dziękuję pięknie, bardzo ciekawe i trafne sugestie, owszem, poskąpiłam tam jednego wersu (spore szaleństwo jak na mnie!),  wymusza to zawieszenie przed ostatnią strofą. Lubię przerabiać teksty nawet po długim czasie, więc kto to wie, może coś tam jeszcze dopiszę, serdecznie pozdrawiam!

@Leszczym dzięki wielkie :) pozdrawiam!

@Wędrowiec.1984@sowa Dziękuję Wam, bardzo mi miło to słyszeć :) pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czarek Płatak w ogóle o tym nie pomyślałam, chyba faktycznie "kształt", "kształtu", to jest moja naleciałość z języka potocznego (bo przyznaje, że ja tak mówię), dziękuję, że to zauważyłeś, o tyle będę na przyszłość mądrzejsza, serdecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...