Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Deonix_

Mecenasi
  • Postów

    4 369
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21

Treść opublikowana przez Deonix_

  1. @MIROSŁAW C. Piękne dzięki :)))) Deo
  2. O pięknie (moim zdaniem) zawsze warto pisać i dyskutować. Ale częstochowskie rymy w sąsiadującym układzie wg mnie nie przydają temu wierszowi uroku, niestety. Poza tym ma on formę patetyczną, trochę sztambuchowatą, czyta się go topornie. No nie gustuję w czymś takim, sorry. Do poczytania. D.O
  3. No chyba nadal jesteś przecież :) Jeśli cyferki przy nicku to Twój rocznik, to tym bardziej :)
  4. Piękne :) Acz długich sukienek nie lubię, wolałabym przyjść nago :) Ale może dla Peela to symboliczne. Mimo wszystko przemawia do mnie ten wiersz i bardzo mi się podoba. Pozdrawiam Deo
  5. Świetna miniatura, aż czuć ten żal i smutek spływające wraz ze strugą deszczu, ale (tak jakby) zostawiające jeszcze rysę, ślad na sercu. Bliska jest mi ta symbolika, w ogóle lubię też akwarele, za ich powietrzność, szklistość, przezroczystość właśnie. Aczkolwiek (abstrahując od treści wiersza teraz) na deszcz w tym roku to niecierpliwie czekam, bo czuję się jakoś przesuszona. Poza tym - taka pogoda jak teraz mimo że niby "ładna", to życia niestety nie daje... Pozdrawiam już majowo :) Deo
  6. Tak nagle odszedł. Tak młodo. Tak trudno w to uwierzyć. Złoty Człowiek, ciągle zaaferowany sprawami potrzebujących, czynieniem dobra i aktywnym zwalczaniem zła. Wielka strata. Wielki żal i smutek. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. [*] https://uwaga.tvn.pl/reportaze/pomagal-na-bezprecedensowa-skale-lukasz-litewka-nie-zyje-st9015828
  7. @MIROSŁAW C. Dziękuję pięknie. Pozdrawiam również Deo
  8. @LessLove Może i tak... Dziękuję za obecność i upodobanie :) Deo
  9. @KOBIETA Dziękuję :) Deo
  10. @Posem Dziękuję. Deo
  11. @violetta Tylko tę wieczność nieraz sobie trudno wyobrazić... Dziękuję, że jesteś, Violu :) Deo
  12. całowałeś obfitą krągłość mego brzucha pieściłeś blade ciało urabiałeś rękoma jak ciasto na chleb zachwycała cię delikatność mojej skóry w rozlanej bieli nasze ciała i myśli przenikały się wzajemnie podobno mnie kochałeś a ja zarżnęłam uczucia w sobie chyba nie umiem nie tęsknić za tobą
  13. @MIROSŁAW C. Serdeczne dzięki :) Deo
  14. Kilka dni temu (11.02.2026) odeszła Dominika Żukowska. Zmarła w wieku zaledwie 41 lat. W duecie z Andrzejem Koryckim wykonywała poezję śpiewaną, piosenki turystyczne i żeglarskie. Byłam na koncercie Dominiki i Andrzeja dwa lata temu. I ciężko mi uwierzyć w to, co się stało. Nie przyjmuję tej informacji. Ciągle słyszę w głowie Jej głos, melodie piosenek... Za szybko, zdecydowanie za szybko łódka po Nią popłynęła.... :((((((
  15. Deonix_

    Gra w skojarzenia. :)

    papu ;)
  16. Deonix_

    Gra w skojarzenia. :)

    mrowie
  17. Deonix_

    Gra w skojarzenia. :)

    porządek
  18. @Lenore Grey Dziękuję pięknie za okrągłe (2555!) serduszko :))) Deo
  19. @Czarek Płatak Dziękuję trzykrotnie :))) Ukłoniki :) Deo
  20. Ten dział służy do publikowania informacji o konkursach, a nie wierszy. D.
  21. Deonix_

    Gra w skojarzenia. :)

    suplement :)
  22. @Trollformel Dziękuję również :)))
  23. @MIROSŁAW C. Dziękuję :))
  24. A ja jestem za tym, aby jednak pytać. Jeśli mnie kiedykolwiek ktoś o to zapyta - uznam tylko, że szanuje moją wolę, serio. To nic miłego być całowanym wbrew woli - naprawdę. Zgadzam się z opiniami @hollow man i @Berenika97 Deo
  25. Deonix_

    Gra w skojarzenia. :)

    ...świnie mają? :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...