-
Postów
4 369 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
21
Treść opublikowana przez Deonix_
-
@MIROSŁAW C. Piękne dzięki :)))) Deo
-
wiersz bez tytułu
Deonix_ odpowiedział(a) na Maciej Szwengielski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
O pięknie (moim zdaniem) zawsze warto pisać i dyskutować. Ale częstochowskie rymy w sąsiadującym układzie wg mnie nie przydają temu wierszowi uroku, niestety. Poza tym ma on formę patetyczną, trochę sztambuchowatą, czyta się go topornie. No nie gustuję w czymś takim, sorry. Do poczytania. D.O -
No chyba nadal jesteś przecież :) Jeśli cyferki przy nicku to Twój rocznik, to tym bardziej :)
-
Piękne :) Acz długich sukienek nie lubię, wolałabym przyjść nago :) Ale może dla Peela to symboliczne. Mimo wszystko przemawia do mnie ten wiersz i bardzo mi się podoba. Pozdrawiam Deo
-
Świetna miniatura, aż czuć ten żal i smutek spływające wraz ze strugą deszczu, ale (tak jakby) zostawiające jeszcze rysę, ślad na sercu. Bliska jest mi ta symbolika, w ogóle lubię też akwarele, za ich powietrzność, szklistość, przezroczystość właśnie. Aczkolwiek (abstrahując od treści wiersza teraz) na deszcz w tym roku to niecierpliwie czekam, bo czuję się jakoś przesuszona. Poza tym - taka pogoda jak teraz mimo że niby "ładna", to życia niestety nie daje... Pozdrawiam już majowo :) Deo
-
Tak nagle odszedł. Tak młodo. Tak trudno w to uwierzyć. Złoty Człowiek, ciągle zaaferowany sprawami potrzebujących, czynieniem dobra i aktywnym zwalczaniem zła. Wielka strata. Wielki żal i smutek. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. [*] https://uwaga.tvn.pl/reportaze/pomagal-na-bezprecedensowa-skale-lukasz-litewka-nie-zyje-st9015828
-
4
-
- łukasz litewka
- wspomnienie
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@MIROSŁAW C. Dziękuję pięknie. Pozdrawiam również Deo
-
@LessLove Może i tak... Dziękuję za obecność i upodobanie :) Deo
- 6 odpowiedzi
-
1
-
- wspomnienie
- miłość
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@KOBIETA Dziękuję :) Deo
- 6 odpowiedzi
-
- wspomnienie
- miłość
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@Posem Dziękuję. Deo
- 6 odpowiedzi
-
- wspomnienie
- miłość
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@violetta Tylko tę wieczność nieraz sobie trudno wyobrazić... Dziękuję, że jesteś, Violu :) Deo
- 6 odpowiedzi
-
1
-
- wspomnienie
- miłość
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
całowałeś obfitą krągłość mego brzucha pieściłeś blade ciało urabiałeś rękoma jak ciasto na chleb zachwycała cię delikatność mojej skóry w rozlanej bieli nasze ciała i myśli przenikały się wzajemnie podobno mnie kochałeś a ja zarżnęłam uczucia w sobie chyba nie umiem nie tęsknić za tobą
- 6 odpowiedzi
-
3
-
- wspomnienie
- miłość
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@MIROSŁAW C. Serdeczne dzięki :) Deo
-
Kilka dni temu (11.02.2026) odeszła Dominika Żukowska. Zmarła w wieku zaledwie 41 lat. W duecie z Andrzejem Koryckim wykonywała poezję śpiewaną, piosenki turystyczne i żeglarskie. Byłam na koncercie Dominiki i Andrzeja dwa lata temu. I ciężko mi uwierzyć w to, co się stało. Nie przyjmuję tej informacji. Ciągle słyszę w głowie Jej głos, melodie piosenek... Za szybko, zdecydowanie za szybko łódka po Nią popłynęła.... :((((((
-
papu ;)
- 6 502 odpowiedzi
-
- dla dzieci
- zabawa
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
mrowie
- 6 502 odpowiedzi
-
- dla dzieci
- zabawa
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
porządek
- 6 502 odpowiedzi
-
- dla dzieci
- zabawa
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@Lenore Grey Dziękuję pięknie za okrągłe (2555!) serduszko :))) Deo
-
@Czarek Płatak Dziękuję trzykrotnie :))) Ukłoniki :) Deo
-
Bogdan Tęcza-wiersze
Deonix_ odpowiedział(a) na Bogdan Tęcza utwór w Warsztat - gdy utwór nie całkiem gotowy
Ten dział służy do publikowania informacji o konkursach, a nie wierszy. D. -
suplement :)
- 6 502 odpowiedzi
-
- dla dzieci
- zabawa
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@Trollformel Dziękuję również :)))
-
@MIROSŁAW C. Dziękuję :))
-
A ja jestem za tym, aby jednak pytać. Jeśli mnie kiedykolwiek ktoś o to zapyta - uznam tylko, że szanuje moją wolę, serio. To nic miłego być całowanym wbrew woli - naprawdę. Zgadzam się z opiniami @hollow man i @Berenika97 Deo
-
...świnie mają? :D
- 6 502 odpowiedzi
-
- dla dzieci
- zabawa
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami: