Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Mózg rozjechany


Rekomendowane odpowiedzi

@kwintesencja Już sam tytuł mnie "przeraził" i okazuje się, że nie bezzasadnie. Bardzo plastyczny i sugestywny opis, nawet drastyczny a jednak czuć w tym dystans i odrobinę humoru. Puenta dopełniła obrazu. Na mnie to wszystko tak podziałało, że teraz się uśmiecham pełen podziwu dla Twoich umiejętności i wyobraźni.

Super wiersz.

Pozdrawiam ciepło :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kwintesencja  Ależ naturalizm! Uwielbiam!

Jestem ciekawy, czy przyglądając się swoim wierszom, zwróciłaś kiedyś uwagę, że obok niebanalnych, szorstkich zestawień słów, cechuje je również charakterystyczny dynamizm. Twój wiersz, nawet gdyby traktował o leżeniu w grobie, pędziłby na łeb, na szyję. To jest fantastyczna cecha, pielęgnuj to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kwintesencja

   Ach, ta współczesna poezja

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

. W pierwszym odruchu chciałem "przyczepić się" do "porzygu kolorów". Ale nie mogę, bo "niestety" pasuje i współgra ze wspomnianym przez --> error_errosa dynamizmem. 

   Serdeczne pozdrowienia .

Edytowane przez Corleone 11 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Mnie to nie dziwi, ja jestem tak średnio nowoczesna i to są można powiedzieć moje pierwsze kroki i wyjście poza strefę komfortu, jedno jest pewne, na pewno nie moglabym pisać tylko takich tekstów…

 

Dziękuję, zastanawiałam się, czy nie przegięłam, ale też mi wlasnie to słowo pasowało i tresciowo i brzmieniowo

pozdrawiam Cię serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...