Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Waldemar_Talar_Talar

Użytkownicy
  • Postów

    24 312
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    87

Treść opublikowana przez Waldemar_Talar_Talar

  1. śmierć smutek żal to życiowe wariacje z którymi człowiek musi walczyć uczyć się powagi nie wmawiać sobie że to tylko chwila nic poważnego te trzy proste słowa prawdą o życiu którą musimy zrozumieć
  2. Witaj - prawdziwki i jakieś inne jadalne - sporo popadało i są ciepłe nocy a grzyb lubi takie warunki - to czysta prawda nie fałsz że już są - Pzdr.
  3. Waldemar_Talar_Talar

    Haiku

    jesienny ranek pobocza leśnej drogi błyszczą barwą aut - ponoć już są pierwsze grzyby mimo że to początek lata -
  4. Witaj - miła Alicjo serdecznie dziękuję ci przeczytanie i komentarz - Pzdr.już wakacyjnie. Witaj Marku - bardzo mnie cieszy że masz podobnie - niech tak będzie aż do końca - Pzdr. Witaj - twoja wdzięczność jest twoim karbem o którym zawsze pamiętaj - dzięki za przeczytanie mojego wiersza - Pzdr. Witaj - tak warto było i niech dalej trwa - dzięki za komentarz i polubienie - Pzdr.serdecznie. @Benjamin Artur - @Pisarzowiczka - @Poet Ka - @Posem - dziękuję -
  5. @Berenika97 - @Posem - dzięki -
  6. Witaj - wiersz jak to ja mówię odważny - nie każdy tak się otwiera - myślę że warto o takich przeżyciach pisać - pamięć nasza to nas skarb który czasem boli a czasem pomaga - Pzdr.zadumaniem.
  7. Witaj - jak dobry to fajnie - dzięki - Pzdr. @Posem - dziękuję -
  8. Waldemar_Talar_Talar

    haiku

    Witaj - ładny obrazek na czasie - Pzdr.
  9. kim jesteśmy czemu raz płaczemy a raz się uśmiechamy a może my to tylko cień niewiadomej która boi się siebie kim my jesteśmy pytam gwiazd które są nam bliskie lecz nici z tego bo one jak Bóg nauczyły się milczeć kim my jesteśmy trudne pytanie nawet los się zastanawia a może my to zwykły kłopot to pustka za którą nie ma nic sam już nie wiem co z tym fantem zrobić by go zrozumieć
  10. czy warto było cię kochać być ciągle przy tobie cieszyć się czy warto było kochać zwłaszcza gdy płakałaś pomagać w potrzebie tak moja droga warto było do dziś pije tego nektar osłodzony tobą tak moja miła nie żałuje chwil razem spędzonych ozdobionych uśmiechem o czym świadczy nasz dom dziećmi upiększony efekt naszej miłości której ci co im nie wyszło nie mówiąc o tym jednak nam zazdroszczą
  11. Witaj - faktycznie emocji tu nie brakuje - szczery wiersz - Pzdr.serdecznie.
  12. Witaj - upał piwonii w ogrodach - pięknie - wiersz śliczny - Pzdr.serdecznie.
  13. Witaj - z nadzieją co nocą upada, a świtem, niezmiennie powstaje. - taka nadzieja mi się podoba - wiersz udany - Pzdr.ciepłym porankiem.
  14. Witaj - Nie żyję wspomnieniami, to one żyją we mnie. - ja też tak mam - delikatny wiersz - Pzdr.uśmiechem.
  15. Witam - tylko podziękować mi wypada - Pzdr. Witaj - dziękuję za miły komentarz - Pzdr.ciepłym porankiem @Benjamin Artur - @Berenika97 - @FaLcorN - @Sylwester_Lasota - serdeczne dzięki -
  16. Waldemar_Talar_Talar

    Haiku

    pierwszy dzień lata wiosnę godnie pożegnał uśmiechem słońca
  17. Witam - ale dowodem że znowu się nie udało - no bo jak miało się udać - Powtórzę za Markiem - ja też nie piję więc nie znam takiego stanu - wiersz ostrzega to fakt - Pzdr.
  18. nie bójmy się płakać śmiać marzyć i śnić nie bójmy się kochać sobą wśród innych być to wszystko razem spięte jest cudowne piękne jak jesień odziana w barwną sukienkę
  19. nie boję się miłości uwielbiam ją bo pomaga zrozumieć uśmiech i płacz nie boję się miłości będę ją kraść tym którzy jej nie rozumieją nie boję się miłości bo jest jak baśń która zawsze ze złem wygrywa nie boję się jej bo jest światłem które życie upiększa nie boję się gdyż nauczyła mnie zrozumieć to co w sercu się tli
  20. Witaj - Jak oni tak mogli stworzyć własne siebie uśmiercanie? - a jednak tak robią - człowieczeństwo ma wiele za uszami wojny choroby głód - a można temu zaradzić - tylko nie wszyscy to rozumieją - udają że to nic że tak musi być - mają w tym interes - Pzdr.
  21. Witaj - bardziej wolałbym opuścić plugastwo i na nowo zakasłać szczęściem - i oto chodzi - plugastwo nie szczęście tak - Pzdr.
  22. @Leszek Piotr Laskowski - @Andrzej P. Zajączkowski - @Berenika97 - @andrew @Sylwester_Lasota - @Benjamin Artur - @Poet Ka - @Posem - serdecznie wam dziękuję -
  23. @Berenika97 - @Poet Ka - dziękuję uśmiechem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...