Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Papugi


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Pewnie dlatego, że źle to ujałem. Miało być to odczytane tak: 

"Wdycham truciznę, oddaję życie.

I to mnie cieszy. Bo czas się pozbierać,
Przywitać jesień."

 

Cieszy mnie jednak, że odnajdujesz coś niezamierzonego.

 

Nie tylko Tobie. Mnie przeraża w tym wszystkim moja bezczynność, bezradność. I smuci, że rok kolejny wcale nie będzie dłuższy :-( 

Dziękuję za komentarz i serduszko :-)

@Marcin Szymański Bardzo dziękuję. Serdeczności :-)

@Marek.zak1 Dziekuję. Pozdrawiam również.

@Dag Bardzo Ci dziękuję Dag. Nie uważam się jednak za specjalnego poetę. A że Ty jesteś poezją to juz inna sprawa :-)

@A-typowa-b Bardzo Ci dziękuję. Cieszę się, że odnalazłaś w tym tekście coś dla siebie. Przekonujesz mnie, że warto nie używać "delete" i jednak przechować swoja twórczość. Pozdrawiam również :-)

@Kwiatuszek Bardzo Ci dziękuję Kwiatuszku. Cieszę się, że się podoba :-)

@Leszczym , @Robert Wochna : Dziękuję za serduszka.

Edytowane przez Tectosmith (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Można i tak...   Łukasz Jasiński 
    • @violetta   Dziękuję za rozmowę, a teraz proszę zająć się własnym życiem: zrezygnować z rodziny, zerwać kontakty z przyjaciółmi i rzucić narzeczonego, także: zrezygnować ze wsparcia i jakiejkolwiek pomocy, wtedy pani wróci na ziemię, raczej: zrobi pani kupę w tęczowe majtki - jest pani absolutnie oderwana od świata realnego, acha, proszę sobie jeszcze wsadzić igły do uszu - świadomie zepsuć słuch.   Łukasz Jasiński 
    • @[email protected] wzajemnie

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      .
    • @Somalija   Przywołam z pamięci:   Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego (Jacek Siewiera): "Tylko prezydent ma prawo ogłaszać mobilizację"   Prezes Rady Ministrów (Donald Tusk): "Nie damy się wciągnąć w te gierki"   Dowódca Tajnego Ruchu Oporu (Łukasz Jasiński): "Depesza została napisana w formie drugiej osoby i bez znajomości prawa w Polsce - pod Donalda Tuska"   Łukasz Jasiński 
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Miło bardzo coś takiego przeczytać, dziękuję :-)     Z czasem oczywiście się nie wygra, ale tak się mówi: z czasem ci się uda, jeśli próbujesz wiele razy. To tak jak niektórzy po dwadzieścia razy potrafią nawet zdawać na prawo jazdy, są i tacy. I czasem w końcu zdają. To tak też możesz, czy też ktokolwiek inny, kto by czytał, mógł nie wiedzieć, że ten wiersz jest o takim podchodzeniu. Próbuję szanowną komisję przekonać, by dawali szansę osobom niepełnosprawnym, skoro sami oferują, że zachęcają ich o aplikowanie na stanowiska. No to jest spalona pozycja już na starcie, ja udaję, że im ufam, oni udają, że mnie biorą pod uwagę. Póki mam jeszcze siłę, próbuję, a nie wiem, czy ją mam. Ten świat to jeden wielki wyścig szczurów. Fajnie, ze zobaczyłeś, że marszczę czoło, tak, mam zmarszczki nawet na czole. Jak się nie dowidzi, często bolą oczy i głowa itd itd Pozdrawiam serdecznie, dziękuję                
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...