Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

rozmowa milczących


ula

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Niedobre to jest... co to plaga splecionych rąk czy cuś...?

Pozdrawiam...
Masz w głowie pierze i piach. Twoje wiersze nie czynią w tobie autorytetu do takich jednoznacznych ocen -nie są wybitne. Troszkę pokorniej.

W Pana komentarzu za to żywy przykład pokory...
Dla własnych ocen tutaj jesteśmy, czyż nie ???

Ps: " Proszę przeczytać zakładkę umieszczoną przed wyjście na Z"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Masz w głowie pierze i piach. Twoje wiersze nie czynią w tobie autorytetu do takich jednoznacznych ocen -nie są wybitne. Troszkę pokorniej.

W Pana komentarzu za to żywy przykład pokory...
Dla własnych ocen tutaj jesteśmy, czyż nie ???

Ps: " Proszę przeczytać zakładkę umieszczoną przed wyjście na Z"
Nigdy bym się nie poważył tak oceniać cudzych wierszy jednoznacznie i autorytatywnie. Tutaj oceniam osobę oceniającą. Istotnie nie pokornie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



W Pana komentarzu za to żywy przykład pokory...
Dla własnych ocen tutaj jesteśmy, czyż nie ???

Ps: " Proszę przeczytać zakładkę umieszczoną przed wyjście na Z"
Nigdy bym się nie poważył tak oceniać cudzych wierszy jednoznacznie i autorytatywnie. Tutaj oceniam osobę oceniającą. Istotnie nie pokornie.

I tutaj się różnimy zasadniczo, dla mnie ludzie mają większą wagę niż cokolwiek innego...
Zdrowia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień za kurtyną dymu

siedzimy naprzeciwko
dłoni splecionych
w chałkę

nie czekam nie wiem
żadne słowo
nigdy nie będzie

słodka czy twarda
kobieta jak kawałek jabłka

patrzę
żeby wiedzieć co myśli


taki remix;) twoją pointę potwierdzają komentarze pań wiec wiersz prawdziwy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wiersz z pewnością nie zasługuje na tak ostrą krytykę,być może tzw.poezji współczesnej przeszkadza jego miękki charakter...ale tym akurat nie powinnaś się przejmować.
Chcę zwrócić uwagę,że na dobrą sprawę...wszystkie tematy związane z uczuciami są wyświechtane a i sposoby opisywania dawno odkryte i przerobione od a do z.
Nie dostrzegam ani na tym forum...ani gdzie indziej jakiegoś znaczącego nowego otwarcia ani spojrzenia na poezję,widzę tylko wszystkowiedzących,sfrustrowanych ludzików,którym jedyna rzecz przychodząca do głowy to dokopanie komuś..!
Zdarzają sie perełki...ale i tym się dostaje...z powodu zwykłej zazdrości.
Każdy powinien szukać własnej drogi...a CI bardziej wypisani powinni przynajmniej starać się
zrozumieć wiersz...
Już tu kiedyś pisałem...to ,że nie rozumiem o czym się pisze,nie znaczy ,ze wiersz jest zły..i odwrotnie a poszukiwanie wciąż to nowych pomysłów na poezję uważam za szkodliwe...przynajmniej w wykonaniu niektórych tutejszych tuzów..przez małe "t".
Ciekawe,jak by to wszystko wyglądało...gdyby nie te plusiki i minusiki,które są namiastką władzy i czestokroć służą podporządkowaniu sobie początkujących adeptów pisania.
Więc tak bardzo się nie martw,ode mnie na dobry początek masz plusika..pozdrawiam JJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



G.... prawda panie Jędrzeju. temat uczuć sie nie wyczerpie bo poezja to uczucia, wierszowanie to rzemiosło. czytaj pan co napisałeś - kupa uczuć na bazie których można napisać tonę wierszy.
i proszę mi wyjaśnić, czy jest ok dawanie plusa "na zachętę" a nie za dobry wiersz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem,co Pan chce mi powiedzieć...pisałem o tym,ze wszystko już bylo...i cale to gadanie o poezji jest wtórne,dlatego każdy powinien mieć szansę odnalezienia swojej drogi,niekoniecznie pasującej do obowiazujących trendów.
Wracając do uczuć...czasami je tutaj dostrzegam,jednak emocji ...takich prawdziwych ...na lekarstwo.Dominują wypociny intelektualne,które im bardziej niezrozumiałe ...tym lepiej.

Jeśli zapomniałem dodać ,że wiersz mi sie podoba...to czynię to teraz...tak...wiersz mi sie podoba.
I moze wobec tego,zwróci Pan uwagę...na plusiki dawane nie wiadomo dla jakiej przyczyny..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w plusowanie sie nie bawie. trendy? nie znam, ja tylko piszę. gdzie kupa ludzi(zwłaszcza artystami się mieniących) tam kupa uczuć, poczuć, emocji. co za tym idzie pełno zawiści, urazy, zemsty. nie jestesmy obiektywnymi automatami. i jest to piękne:)

walka zawsze pchała ludzkość w przód;) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



"Koming aut" - podły seksista? Aaa, tak sobie żartuję. :)))

Wiersz do poprawy. "Chałka" mnie zniechęca, nie jem pieczywa.

Pozdrawiam.

chałka jest smaczna;
i metafora z chałką również - nawet obrazowo chałka przypomina splecione dłonie;
przynajmniej u nas - na Kazimierzu, w Krakowie;
pozdrawiam!
J.S

Almare -
masz coś przeciw seksowi?
to ciekawy sport;
:))
żarty żartami, ale bez seksu nie byłoby ani nas ani narodów;
:)
J.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...