Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rozwalić mur między P i Z


Cecherz

Rekomendowane odpowiedzi

Panie K. pana dziwię się, że akceptuje pan przyjęte reguły na tym portalu i tak zacięcie ich broni. Ten pomysł ze stworzeniem kosza jest niestety absurdalny. Zamiast tworzyć sztukę, uczyć się wzajemnie, portal ją niszczy. To tylko moja opinia, będę pewnie odosobniony. Każdy jest przekonany o wartości swojej poezji, stanowi ona jego dzieło, jest wytworem stanów ducha. Od niedawna wiersze faworyzują w reality show, dajemy sobie minusy plusy. Czasem z tylko sympatii, bo kogoś zna się lepiej. Innych gorzej. Poeta chce wiedzieć, czy jego wiersz jest dobry, na to mu wystarczy parę zdań uczciwego komentarza. Za minusy dziękuje nic mi nie mówią, tylko tyle że drugi nie potrafi nic napisać prócz : „do dupy”. Wyprzedzę państwa można, by jeszcze postawić działy: lochy, krypta, sex shop. Dział piekło dla grzeszników grafomanów, oraz niebo dla błogosławionych którzy mają tyle piórek że aniołami się stali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie niszczy. Zetka ma mieć filtr i koniec. Większość głosuje uczciwie według zarówno subiektywnychi jak i zdroworozsądkowych kryteriów, więc do P spadają faktycznie gnioty czy to się komuś podoba, czy też nie.

Ps: poza tym w zasadzie nie oceniasz wierszy, więc o co Ci chodzi? Nie chcesz co tydzień spadać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mości Cecherz, popadasz w nielogiczność. Dlaczego niby możliwość strącenia wiersza z Zetki (w czeluść? nie, ja tak nie myślę o P - sam tam publikuję ;p) uważasz za uniemożliwiającą naukę pisania, czy czerpania doświadczeń? Ci, którzy najbardziej potrzebują nauki w Z właśnie nie powinni lądować i obronę przed tym kulki zapewniają. Dla niech właśnie są (nie wiem, czyś zuważył) takie działy, jak W i P właśnie.

Doprawdy, nie pojmuję, dlaczego niektórym tak one kulki przeszkadzają. Nie podobają się? Publikuj w P - tam ich nie ma i nikt Ci nic nie zrobi. Uważasz się za wspaniałego poetę i zamierzasz trwać w tym poglądzie na przekór wszystkim? Trochę pokory życzę.

Merytoryczność komentarzy to zupełnie inna sprawa. Też nad nią boleję :/ Walczę o dobrze komentarze, jak mogę: własnym przykładem, a nie czynieniem zamieszania - bo to, mości Cecherz wobec poetyckich reakcjonistów wiele Waści nie pomoże.

Pozdrawiam,
Drax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



o kurczątko, normalnie jest: jeden...dwa...trzy...i koniec.

a jednak ;P
no widzi Pan?

- czuję potrzebę nowych doświadczeń. nowy dział, koniecznie!

Wracając do wątku głównego-zgodnie z propozyjcją angello: przez jakiś czas niech będzie, tak jak jest. Czyli ocena negatywna- spadek do P. Jednak spadających wierszy, jest moim zadniem za mało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mur między P i Z dawno runął / tylko nie każdy to widzi/ teraz to pozostała jedynie wygodna szyba przez którą wszyscy chętnie czy też niechętnie się doglądają./ tylko bez sensu jest prosić o ujednolicenie P i Z bo i tak jest to zbyt kontrowersyjna i wzbudzająca do krzywych grymasów forma rozwiązania / w w dziale Z ja publikuję od kaprysu
dla mnie istnieje jedna poezja w której mieszczą się wszystkie wiersze które i tak można wtedy selekcjonować./

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...