Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

od zawsze wiem że nie wolno
wyrażać się. wiesz co robić.
tylko rób tak żeby nie było
wiersza.
mam odpowiedź
na rady. oddaję na raty
słowo w słowo.

spójrz jak teraz ładnie
wysławiam się. stawiam na
odbiór

Opublikowano

Witam:)
Tak się składa, że Twój wiersz tak jakoś bardzo pasuje - wg mojej interpretacji oczywiście - do mojej obecnej sytuacji. Tak, jakbyś opisał ten fragment drogi, po którym własnie sobie chodzę. Więc nie mam już podejścia obiektywnego:) Mogę za to powiedzieć, że najbardziej podoba mi się fragment od 1 do 20 wersu, łącznie z ciszą... pomiędzy. Pozdrawiam serdecznie.

Opublikowano
Espena Sway: Dobrze, że znalazłaś coś dla siebie, i że odnalazłaś wieloznaczność.

stanislawa zak: Nie do mnie oceniać, czy zrobił mądrze i czy to dobrze. ;) Dzięki za ślad.

Pan Fei: No, szkoda. Ale samo docenienie rzemiosła to już jest coś. Dziękuję za wizytę.

Anna M: Dawno Cię tutaj nie widziałem. Bardzo się cieszę z Twojego odbioru i bardzo Ci dziękuję.


Pozdrawiam wszystkich. // 51
Opublikowano
Alter Net — Bardzo, bardzo fajnie, że wychwyciłaś tę bursowską zbieżność. W jaki sposób, to już nieważne. ;) Niezmiernie mi miło, że tekst się spodobał. Za docenienie rzemiosła również wielkie dzięki. Pozdrawiam Cię, Iza, serdecznie. // fu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Alicja_Wysocka Dokładnie tak, śmiech jest raczej ze strony tłumu, a nie Błazna; dopóki to właśnie on jako jedyny nie zaczyna dostrzegać, że cały ten dworek sam kopie sobie grób – wtedy to on się śmieje.
    • @Poet Ka taki przydupas, nieistotne:)
    • Poważny temat - dla mnie jest tylko o śmierci, ale też dopuszczam żart o niej. Moim zdaniem sami klęskę wywołujemy, dlaczego można zabronić badań na mózgu, a nie można zabronić prac nad sztuczną inteligencją? wszystkie scenariusze wskazują jej bezwzględną wyższość w myśleniu, czy coś takiego może się podporządkować istocie o niższym poziomie? nie, więc wciąż pytam dlaczego dążymy do samozagłady?
    • @Wiechu J. K.  dziękuję:) @violetta Wiola jaki Piotr?
    • @obywatel   Co do AI - graniczenia pewnie są, część z nich celowa (właśnie po to, żeby chronić), część wynika z samej natury systemów.  Wojsko i służby oczywiście mają własne projekty. Niebezpieczeństwo pochodzi od konkurencji między mocarstwami , bo nigdy nie wiadomo jak daleko moga się posunąć Chiny.  To nie jest margines, to całkiem poważny temat.   Co do tekstu - bardzo dziękuję. Niedopowiedzenia są trochę zamierzone, koniec jest klęską człowieka - on wychodzi , ale z własnego życia, uzależnia się od maszyny.  Czy to tylko fikcja? Nie powiedziałabym tego na 100% , ponieważ oddawanie "agentom" możliwości autonomicznego działania są prowadzone.    Serdecznie pozdrawiam. :)      @Marek.zak1   Bardzo dziękuję!    Masz absolutną rację - to, co opisujesz, to nie science fiction, to codzienność -  to klasyczny przykład - system nie musi wiedzieć, czego chcesz, wystarczy, że wie, gdzie byłeś. A to, że po rozmowie przy laptopie pojawiają się reklamy - trudno udowodnić, że mikrofon słucha, ale jeszcze trudniej udowodnić, że nie słucha. :))))   Masz też rację co do kasy - większość tego, co nazywamy "inteligentnymi systemami", to w praktyce bardzo sprawne maszyny do zamieniania uwagi w pieniądze. AI jako narzędzie kontroli brzmi groźnie, ale AI jako narzędzie sprzedaży już się zadomowiło i jakoś mniej nas przeraża.   Serdecznie pozdrawiam. :)    ps. A ja uwielbiam być sterowana przez męża - to tak między nami. :) 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...