Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

@Waldemar_Talar_Talar Człowiek cieszy się dziełem swojego życia, jak mówi mądrość Pisma.

Mam podobne refleksje. Pamiętam nasze dni, na równi te piękne, te zwyczajne i te bolesne (ostatnie) i jestem wdzięczny za to, że byłem z Nią i dla Niej, jak Ona dla mnie.

 

Pod wpływem Twojego wiersza, postanowiłem wstawić teraz swój, bratni w tematyce "Opowiedz mi bajkę".

Pozdrawiam.

Edytowane przez LessLove (wyświetl historię edycji)
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Witaj - miła Alicjo serdecznie dziękuję ci przeczytanie i komentarz - 

                                                                                                                      Pzdr.już wakacyjnie.

Witaj Marku - bardzo mnie cieszy że masz podobnie - niech tak będzie aż do końca - 

                                                                                                                              Pzdr.

Witaj - twoja wdzięczność jest twoim karbem o którym zawsze pamiętaj - dzięki za przeczytanie 

            mojego wiersza - 

                                                     Pzdr.

                                                                                                                                  

Witaj - tak warto było i niech dalej trwa - dzięki za komentarz i polubienie - 

                                                                                                                                   Pzdr.serdecznie.

@Benjamin Artur - @Pisarzowiczka - @Poet Ka - @Posem - dziękuję  - 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...