Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Alicja_WysockaBardzo fajny wierszyk. Ale jak napisałam już Markowi, dbam czasami o parytety. Więc trochę zabawię się Twoim wierszykiem. Mam nadzieję, że się nie pogniewasz. :)

 

Z pozycji faceta:

 

Ciepła, milutka kotka jak kobietka

albo nawet bardziej skomplikowana

latem pieści, zimą drapie pazurkiem mrucząc coś o "przestrzeni osobistej"

a i tak przy niej zostaję

leży na moim sercu, patrzy z wyrzutem (że znowu zapomniałem o "tej rozmowie")

mruczy: kto zrozumie mężczyznę?

Opublikowano

@Berenika97Wzajemnie, Bereniko :)

Mam też taki kocyk, milusi, że tylko się przytulać - z mikrofibry.  Latem jest grzeczny i się zgadzamy

ze sobą.

Ale w chłodniejsze dni, kiedy już grzeją kaloryfery, to niech go pies powącha, płukanie w płynie 

antyelektrostatycznym, króciutko działa, odkładam go do kąta za karę, a on nic sobie z tego nie robi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      ... co racja, to racja... :) Miłego lata... Tobie.
    • Witaj - w dzienniku nie zapiszemy grzechu na tablicy kredą zapachnie pożądanie - super  - wiersz mi się podoba -                                                                                                                               Pzdr.
    • Pajączek   ... znów korzysta bo ciepło oknem wejdzie do domu splecie sieci nad książką albo straszy w alkowie malec patrzy zdziwiony zlicza nóżki do... czterech mamę dreszczyk obleciał                        jak by mu to powiedzieć...   to nie.. zwierz.. lecz żyjątko                          lato przyszło... i słońce straszek zniknął w piwnicy                                      a to tylko...    - p a j ą c i ę k ?*          *   to autentyczna odpowiedź mojego syna, gdy był małym chłopcem.... :)      czerwiec, 2026    
    • Witaj - taka rola czasu -                                                       Pzdr.
    • Witam - emocjonalny wiersz i trudny zarazem bo zabolał -                                                                                                              Pzdr.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...