Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

 

W półmroku, wybudzona ze snu

spoglądam za okno.

Latarnie, mają ciepły odcień szafiru

północ lśni najjaśniejszą z gwiazd.

To przeznaczenie. Tańczę tylko wtedy

kiedy wiem, że patrzysz.! 

 

 

Opublikowano

@LessLove

 

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


 

przyszedł ! Niszczyciel dobrej zabawy

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

specjalista od mechanizmów obronnych

rozumiem, że znasz mnie lepiej ( jako mój Brat ) ale chyba obowiązuje nas tajemnica, rodzinna? może jeszcze zdradzisz wszystkim w czym sypiam.? a sypiam z każdym!

 

dziękuję, pozdrawiam Braciszku

 

@Łukasz Wiesław Jasiński

 

można  sobie tańczyć o północy pozdrawiam i dziękuję!

@Alicja_Wysocka

 

nie ! otwieram okno, odsłaniam rolety i tańczę! przed snem! Taka mała rewia Mam sąsiada, który mnie obserwuje ( przez lornetkę) dziękuję Alicjo ! Słońce dla Ciebie ( i nie wierz w to, co napisałam )!

 

@Konrad Koper

 

dziękuję Konrad ! Pozdrawiam Ciebie serdecznie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...