Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Piosenka o bratniej duszy


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy, ciężko mi odnieść się do dyskusji i zająć stanowisko. Pisanie traktuję niezobowiązująco, zatem nie przywiązuję się do tekstu, choć niektóre wiersze bardziej lubię. Ten ma pomysł, ale wymaga redakcji, o ile nie stracę nim zainteresowania. Inspiracją był koreański film "Poprzednie życie". Wiara w bratnie dusze jest przyjemna, daje perspektywę. Dziękuję za zaangażowanie, wnioski każdy wyciągnie, które uzna za ważne. 

Pozdrawiam wszystkich ciepło. Bb

Edytowane przez beta_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Dziękuję Ci za ten wpis. Mnie samą, autorkę, postawił do ściany. Odwołeś się do cudzych słów, ale jakże konkretnie. Nie mam szczególnego stosunku do tego tekstu, ale tych określeń mu nie zarzucę. Naprawdę dziękuję.

W tłumie komentarzy różne zarzuty przeleciały, ale tak wypunktowane zatrzymują. Dobra robota. Dziękuję, bb

@Jacek_Suchowicz ukłony Jacku, bb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beta_b I na te 4 pytania ani Ty, ani ja nie otrzymaliśmy odpowiedzi i nie otrzymamy bo to był po prostu hejt i nic więcej.

Dorobiłem się dwóch wrogów w ten sposób, ale mnie już nic nie zaszkodzi :-) Cieszę się, że dostrzegłem te komentarze i że zareagowałem najlepiej, jak potrafiłem.

A wiersz Twój ma się bardzo dobrze w takiej formie w jakiej jest. 18 serduszek znaczy, że jest super.

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobrze, zapytam wobec tego tutaj. :)

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Dlaczego w drugi? Miłość z innego życia, podczas prowadzenia innego życia (tam), wsiadła w drugi autobus. Zacząłem się zastanawiać, co oznaczał, bądź co się stało z pierwszym. 

 

Dlaczego pięć wieków? Czemu akurat tyle? Czy ta cyfra ma jakieś znaczenie?

 

Dlaczego na mrozie? Czy to oznacza, że ostatnie spotkanie ze zgubą odbyło się zimą?

Przepiękne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...