Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Ewelina

Użytkownicy
  • Postów

    3 758
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    67

Treść opublikowana przez Ewelina

  1. @Waldemar_Talar_Talar dziękuję 😊 Pozdrawiam serdecznie 🌞 @Jacek_Suchowicz idealna puenta:))
  2. Ewelina

    (kwiaty storczyka)

    @iwonaroma bardzo trafne porównanie :)
  3. @Berenika97 bardzo Ci dziękuję 😊 Chaos czasem zastępuje imię 🙃
  4. @Berenika97 dziękuję serdecznie, właśnie taki efekt chciałam osiągnąć. Skoro się udało to dla mnie wspaniała wiadomość 😊
  5. @Alicja_Wysocka dobrze że je otworzyłaś, bo inaczej doszłoby do kolizji :) Jak sądzę dość bolesnej ;)
  6. nie ma dla mnie miejsca tu... w środku letniej burzy między piorunami tańczę, gubię krok, ginę gdzieś - pomiędzy sobą a wiatrem
  7. @Leszczym racja :))
  8. @Berenika97 bardzo dziękuję. Pięknie umiesz pisać o wierszach. Ani to proste ani to oczywiste. Pozdrawiam serdecznie 🌞
  9. @Rafael Marius oj tak, zdecydowanie:)
  10. @violetta ja zaś czekam aż peonie zakwitną:)
  11. wrosłam w życie niczym rozległy dąb wrasta w ziemię, wypełniłam każdą wolną przestrzeń, by nabrała sensu jak w płucach tlen wyolbrzymiłam małe rzeczy, aby stały się wielkie, nabrałam milczenia do ust, by nie spłoszyć nocy zimnej choć letniej
  12. @Leszczym z przyjemnością przeczytałam :)) Ludzka natura ma to do siebie że silne emocje popychają do czynów a czasem nawet i do pisania:))
  13. @Leszczym no może i tak :))
  14. @Waldemar_Talar_Talar spokój i dojrzałość płyną szerokim strumieniem z Twojego wiersza. Pozdrawiam serdecznie 😊
  15. @Leszczym zgadzam się:) Najlepiej gonić za brakiem kłopotów, bardzo mi się podoba ten pomysł i ta zgrabna myśl :)
  16. @violetta pięknie i wiosennie :)
  17. @Jacek_Suchowicz :)) @violetta a tak, chyba wiem, które masz na myśli, tylko nie pamiętam, jak się nazywają :) Mąki też są piękne:) @Waldemar_Talar_Talar dziękuję pięknie:)
  18. @.KOBIETA. każdy mnie zachwyca, trudno wybrać jeden. Pozdrawiam 🌞
  19. przypominasz mi polny kwiat i może coś jeszcze, może coś jeszcze... dar kołysania myśli i bioder masz może coś jeszcze może coś jeszcze...
  20. @hollow man bardzo ciekawa perspektywa :) Może się tak zdarzy, nigdy nie wiadomo. @Charismafilos bywa różnie w życiu:) Może się coś zmieni i zastój w wiosnę się zamieni;) @violetta człowiek jak starszy to i mądrzejszy, nie musi już skakać na jednej nodze i nikomu nic udowodniać :) A ciało jak to ciało starzeje się w pewnym sensie od urodzenia nieuchronnie. I po co tym się przejmować:)
  21. jestem tu na chwilę drżąca z przemyśleń ani nie o was ani nie o sobie jestem tu czekam zupełnie niewinnie aż czas przez palce mi przepłynie
  22. @violetta pięknie i tak romantycznie:)
  23. @violetta to masz pięknie w domu :) I nawet dostojny zając się znalazł:)
  24. @Leszczym dziękuję:) Wiele wierszy przeszło przez moją klawiaturę to i jakiś szlif nastąpił w naturalnym procesie męczenia materiału:) ale też nauczyłam się nie dążyć do doskonałości i nie przejmować się wpadkami. Nie trać entuzjazmu, życie takie krótkie...
  25. @Leszczym dziękuję 😊 Przypuszczam że to wiosenny entuzjazm:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...