Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

@Tomasz KucinaPewnie, że tak, przecież zgoda buduje.

Czasami wyrwie się niepotrzebne słowo, a potem trzeba ruszać głową,
jak zmienić ukierunkowanie na zgody poszukiwanie. (to tak ogólnie.)

pozdr. 

Edytowane przez WiechuJK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Otóż to. Ruszyło mnie, nie wiem skąd to się wzięło, no wiesz: szkoła, kobita, pociąganie,... nie jestem mega estetykiem "w okolicznościach przyrody", i dlatego czasem odpalam, nie oznacza to, że jestem wredny, butny, czy fałszywy, skoro masz takie same odczucia - to u nas jest constans. Wszystko gra! ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Po zacytowaniu o tym "pociągu" miałem odczucie, że sprawa potoczy się po "krzywych torach", ale było już za późno na "wycofke" ponieważ odpowiedziałeś, a później było jak było.
Lubię Twoje komentarze, (wiersze również) widzę tam spory wkład intelektualnej pracy z Twojej strony, a to się ceni, ponieważ jest duża różnica pomiędzy komentarzem jak: podoba się, lubię, itp., a takim, który obszernie komentuje, informuje, itd.
Na tym portalu oprócz Ciebie jest mało osób, które tak ciekawie komentują.

Pozdrawiam z szacunkiem tytanie inteligencji (poważnie, tak o Tobie myślę.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Już przestań ;)))) Bo mi się pawie w ogródku okocą? Takiego równego Gościa żem objechał. I teraz pcham ten pociąg plecami jak Syzyf na Olimp. Sam widzisz, słowo potrafi sprytnie wyprowadzić na manowce, bo wstyd. Chłopy se do oczu skaczą na portalu poetyckim,...”jam to nie chwaląc się sprawił” - rzekł wesoło Onufry Zagłoba. Dobra – cisza. ...albo „cichosza” jak u GT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Hahahahahaha, ale mnie rozbawiłeś, dawno się tak nie uśmiałem. Masz rozbrajające poczucie humoru. Lubię tak! Czasami oglądam na YT polskie Stand Up-y i Roast-y, chcę czy nie, słuchając ich trudno powstrzymać się od śmiechu.

Wiesz, to był przeskok w matriksie, to nie byli chłopy a chłopaki sprzed wielu lat, budzą się czasami w nas bojownicze nastolatki. LOL

GT? 

 

*******

Edytowane przez WiechuJK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czarek Płatak Może oczywiście być takie uzasadnienie. Stary to wiersz, sprzed roku, trudno wykazać tu perfekcyjnie wszystkie intrakcje jakie mną kierowały. Dzięks z koment.

@WiechuJK Dokładnie. Najlepiej emocje rozładować humorem.

 

GT - autor: "Cichosza". 

 

Pozdrawiam Wiesiu. Macham przyjaźnie łapką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...