Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Ha ;-) ha :-) ha :-) :-))))))))))))
przez głupiego Janosika , bo ludziska wolą hopsum dyrdum niż coś troszeczkę zaangażowanego :-) Poza tym nie daje się plusować Tara i kilkoro innych . A inni inni za późno się dali . Nie poprawię - skoro sprzedaję kit to niech zbankrutuję . Honorowy jestem , a co :-)

Cezar, właśnie Cię zaplusowałam pod tym kiepawym wierszykiem w dowód niebywałej sympatii, sentymentu oraz słabości do Ciebie. osłabionam ponadto chorobowo - więc tym bardziej! i to jest dowód na to, że plusuje się nie wiersza a Awtora.

ściskam Cię, CEZAR, ave - nawet do Ciebie mówię!

spokojnych i smacznych Świąt!
buziaki
:))))
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


ach tak ? spowiadać mam się ? no dobra . pierwsza chyba przejrzysta . facet oczyszcza się z toksyn , w osamotnieniu . ale samotność nie służy . pojawia się marzenie o kobiecie , dla której towarzysz życia jest ważniejszy od codziennych udręk . miło popatrzeć na bosonogą dziewczynę rozkoszującą się czymś takim jak banalnie zachodzące słońce . no i teraz chyba i trzecia przejrzysta . a wszystko jest mirażem . ot tyle .
( a na imię miała Beata ) ;-)
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Oxyvio ! Bardziej niż na plusach zależy mi na swobodzie wypowiadania się tak jak ja tego chcę . Życie dostarcza wystarczająco dużo ograniczeń . Nie czuję się też profesjonalistą w niczym , w poezjowaniu tym bardziej . Mam talent , to wszystko . Niekoniecznie bardzo chcę go szlifować . Próbowałem kiedyś bez tych spacji - wkurzało mnie : za bardzo ściśnięte ... Może jak ktoś zechce wydać mój tomik :-) pójdę na kompromiś .
Pozdrawiam serdecznie , C :-)
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Ha ;-) ha :-) ha :-) :-))))))))))))
przez głupiego Janosika , bo ludziska wolą hopsum dyrdum niż coś troszeczkę zaangażowanego :-) Poza tym nie daje się plusować Tara i kilkoro innych . A inni inni za późno się dali . Nie poprawię - skoro sprzedaję kit to niech zbankrutuję . Honorowy jestem , a co :-)

Cezar, właśnie Cię zaplusowałam pod tym kiepawym wierszykiem w dowód niebywałej sympatii, sentymentu oraz słabości do Ciebie. osłabionam ponadto chorobowo - więc tym bardziej! i to jest dowód na to, że plusuje się nie wiersza a Awtora.

ściskam Cię, CEZAR, ave - nawet do Ciebie mówię!

spokojnych i smacznych Świąt!
buziaki
:))))
w takim razie bardzo mnie ranisz - poważnie . ZAUWAŻYŁEM , że TWA nieźle funkcjonuje ... I w ogóle wkurza mnie jak ktoś komuś pisze , np. " z pluskiem , zapluszam " itp . Ja nikomu się nie chwalę , aczkolwiek i tak łatwo się domyślić . Mam kilkoro ulubionych , no , może trochę więcej ale chociaż na ogół , to nie zawsze daję plusa np . Rafałowi , bo OCENIAM WIERSZ , NIE ULUBIONEGO AUTORA / - KĘ . I tak niech zostanie !
Oj , Mag ... Ty do zdrowia szybko wracaj ;-))
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Na obrączkę każda się skusi :) pozdrawiam Xywko :)
;-)
Na obrączkę? Nigdy się nie skusiłam...
Ale może kiedyś się dam skusić?... ;-))) Nigdy nie mówię "nigdy".
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Oxyvio ! Bardziej niż na plusach zależy mi na swobodzie wypowiadania się tak jak ja tego chcę . Życie dostarcza wystarczająco dużo ograniczeń . Nie czuję się też profesjonalistą w niczym , w poezjowaniu tym bardziej . Mam talent , to wszystko . Niekoniecznie bardzo chcę go szlifować . Próbowałem kiedyś bez tych spacji - wkurzało mnie : za bardzo ściśnięte ... Może jak ktoś zechce wydać mój tomik :-) pójdę na kompromiś .
Pozdrawiam serdecznie , C :-)
Ha ha ha!!! Dobre! Oto "poetycka" odpowiedź na nudziarstwo korektora i gramatyka! ;-)))
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Ha ;-) ha :-) ha :-) :-))))))))))))
przez głupiego Janosika , bo ludziska wolą hopsum dyrdum niż coś troszeczkę zaangażowanego :-) Poza tym nie daje się plusować Tara i kilkoro innych . A inni inni za późno się dali . Nie poprawię - skoro sprzedaję kit to niech zbankrutuję . Honorowy jestem , a co :-)

Cezar, właśnie Cię zaplusowałam pod tym kiepawym wierszykiem w dowód niebywałej sympatii, sentymentu oraz słabości do Ciebie. osłabionam ponadto chorobowo - więc tym bardziej! i to jest dowód na to, że plusuje się nie wiersza a Awtora.

ściskam Cię, CEZAR, ave - nawet do Ciebie mówię!

spokojnych i smacznych Świąt!
buziaki
:))))
w takim razie bardzo mnie ranisz - poważnie . ZAUWAŻYŁEM , że TWA nieźle funkcjonuje ... I w ogóle wkurza mnie jak ktoś komuś pisze , np. " z pluskiem , zapluszam " itp . Ja nikomu się nie chwalę , aczkolwiek i tak łatwo się domyślić . Mam kilkoro ulubionych , no , może trochę więcej ale chociaż na ogół , to nie zawsze daję plusa np . Rafałowi , bo OCENIAM WIERSZ , NIE ULUBIONEGO AUTORA / - KĘ . I tak niech zostanie !
Oj , Mag ... Ty do zdrowia szybko wracaj ;-))

jodynką polejemy, rany zaschną, Cezar! a miałam nadzieję usłyszeć: i ty, Brutusie???!

iiitaam.
dobranoc, Cezar!
Opublikowano

Istnieje takie szatmpowe ale i poetyckie określenie, że słońce zachodzi za horyzont. W tym wypadku ona jawi się nimfą wynurzającą się z wody.

Mewy wprawdzie nie kraczą ale strasznie skrzeczą i może się ów skrzek z krakaniem kojarzyć.
Obrazek prawie baśniowy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Czarek Płatak... ludzie, gdy młodzi, szaleni, nie myślą o śmierci... do czasu, bo przecież 'ona' i tak przyjdzie któregoś dnia. Czarku, bardzo Ci dziękuję za ciekawe odniesienie... :)
    • @Jacek_Suchowicz... gdyby... :) ale przechodzi obok tego z obojętnością... Dziękuję.   @Czarek Płatak... zdecydowanie łatwiej osądzać z daleka, a gdy stanie się bliżej, wyrasta czasem ściana wątpliwości, dlatego odpowiedź Czytelnik da sobie sam. Dziękuję Czarek.   Pozdrawiam Was, Panowie.  
    • śmierć smutek żal to życiowe wariacje z którymi człowiek musi walczyć   uczyć się  powagi nie wmawiać sobie że to tylko chwila nic poważnego   te trzy proste słowa prawdą o życiu którą musimy zrozumieć
    • a gdyby ludzie czytali dekalog czynili to ze zrozumieniem gdyby użyli choć jedną szarą zmniejszyło by się ludzkie cierpienie   ... Pozdrawiam
    • @Nata_Kruk To wiersz o budowaniu siebie po stracie. Masz rację - tylko razem na sens. Z drugiej strony trzeba też nauczyć się żyć samemu, gdy nie ma już" razem".Tu chodzi także o moment, gdy " wspólne " się urywa". To boli.  Jeśli chodzi o wymowność " kwitnie gdy jestem niewidzialna " nie chodzi o moment samej " niewidzialności " tu  jako, że ktoś mnie nie rozlicza i nie ocenia.  Daje mi samej  dojść do tego. Nie poucza  to trzeba tak zrobić , a to tak.To  moment, w którym sama decyduję i nikt mną nie kieruje. Faktycznie może za mało oczywiste. Puenta bez ostatniego wersu także działa. Dla mnie jednak ważne było to, żeby to napisać, ponieważ  w tym fotelu znalazłam Tatę.  Tytuł jest przerwotny.  Dziękuję za szczerą ocenę i dokładną analizę wiersza a także za  sugestię poprawek, są dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam serdecznie, pięknego dnia.         @Posem myślę, ze każdy wysiłek jest ważny i potrzebny, nie jest dla mnie ani zmarnowanym czasem ani straconą szansą. Ofiarowanie drugiemu człowiekowi kawałka siebie czy czegoś od siebie leży w mojej naturze. Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam.  
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...