Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Poezja org. portalem politycznym?


Marcin_Erlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Wypraszam sobie takie sugestie, nędzarzu ;)
Uff! Co za szczęście, co za dzień.

Prawie dokładnie moje urodziny, Marcinku ;)))))))))))! Dziękuje, zaiste, dzień to nie lada, dziękuje, nie zapomnę, dziękuję, to miłe, to bardzo miłe, naprawdę. Dziękuje, szczerze dziękuję ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Beretka ci spadła ?
Nie martw się, ciepło dziś


szokspir, nie udawaj greka..

Jam nie grek jam Polak, nawet mam wiersz na tą okazję, pisane z pamięci, więc proszę o wybaczenie za ewentualne błędy:

-kto ty jesteś?
-Polak mały
-jaki znak twój?
-orzeł biały
-czym twa ziemia?
-mą ojczyzną
-czym znaczona?
-krwią i blizną
-czy ją kochasz?
-kocham szczerze
-a w co wierzysz?
-w ciebie wierzę
głosuj na Olechowskiego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




szokspir, nie udawaj greka..

Jam nie grek jam Polak, nawet mam wiersz na tą okazję, pisane z pamięci, więc proszę o wybaczenie za ewentualne błędy:

-kto ty jesteś?
-Polak mały
-jaki znak twój?
-orzeł biały
-czym twa ziemia?
-mą ojczyzną
-czym znaczona?
-krwią i blizną
-czy ją kochasz?
-kocham szczerze
-a w co wierzysz?
-w ciebie wierzę
głosuj na Olechowskiego!

no nie, tylko nie ten wyliniały glizdo-padalec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Uff! Co za szczęście, co za dzień.

Prawie dokładnie moje urodziny, Marcinku ;)))))))))))! Dziękuje, zaiste, dzień to nie lada, dziękuje, nie zapomnę, dziękuję, to miłe, to bardzo miłe, naprawdę. Dziękuje, szczerze dziękuję ;)




iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
(_______________)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zmieniać, ale po co ?
Dobrze jest, jak jest;

Poeta pragnie szaty niebios
Yeats William Butler

Gdybym miał niebios wyszywana szatę
Z nici złotego i srebrnego światła,
Ciemną i bladą, i błękitną szatę
Ze światła, mroku, półmroku, półświatła,
Rozpostarłbym ci tę szatę pod stopy,
Lecz biedny jestem: me skarby - w marzeniach;
Więc ci rzuciłem marzenia pod stopy;
Stąpaj ostrożnie, stąpasz po marzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




może wypadałoby wypowiadać się pod starym nickiem bardziej dojrzałym na orgu ??
chęę?? szokspirze!

co masz przeciw Herbertowi? czemu biedak winny? dlaczego dajemy się stłamsić politykom? nie powinniśmy trzymać tu straży zdrowego rozsądku? ataki na wszelkie próby podejmowania tematów narodowościowych mają niestety skazę komunistycznego wynaradawiania, może należy w końcu się z tego wyleczyć i dać ludziom mówić również na tematy zasadnicze a nie tylko o szmatkach-duperatkach.

do rozważenia
/b


PS
oczywiście moja wypowiedź odnosi się w dużej mierze do Twojej poprzedniej odpowiedzi z załączonym wierszykiem-pastiszem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




może wypadałoby wypowiadać się pod starym nickiem bardziej dojrzałym na orgu ??
chęę?? szokspirze!

co masz przeciw Herbertowi? czemu biedak winny? dlaczego dajemy się stłamsić politykom? nie powinniśmy trzymać tu straży zdrowego rozsądku? ataki na wszelkie próby podejmowania tematów narodowościowych mają niestety skazę komunistycznego wynaradawiania, może należy w końcu się z tego wyleczyć i dać ludziom mówić również na tematy zasadnicze a nie tylko o szmatkach-duperatkach.

do rozważenia
/b


PS
oczywiście moja wypowiedź odnosi się w dużej mierze do Twojej poprzedniej odpowiedzi z załączonym wierszykiem-pastiszem.

Nic nie mam przeciw Herbertowi tak samo jest z Williamem.
Lubię "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" ;)
A co do polityki - musimy obrać wspólną linię "obrony", znów się rozmienimy na drobne i zostanie nam tylko "marchewkowe pole".
Nie znam się na polityce i nie chcę się znać, ale czytam dość dobrze z ludzkich twarzy.
Olechowskiemu dobrze z oczu patrzy, jest inteligentny i ma prezencję i tylko tyle.
Mój nick mi się podoba i nie mam zamiaru go zmieniać, Twój jakiś taki dziwny..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nadchodzące wybory to głosujcie na mnie! Jak zostaniecie sam na sam z kartą do głosowania, dopiszcie na samym spodzie drukowanymi literami:
BŁAZEN
i postawcie X.
Akcji nie obejmę patronatem, bo równocześnie kandyduję na szefa szczepu Szoszonów w Dżabumakgorbi, za górami Loloppopo. ( Obie funkcje można łączyć, nie przejmujcie się, podołam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




może wypadałoby wypowiadać się pod starym nickiem bardziej dojrzałym na orgu ??
chęę?? szokspirze!

co masz przeciw Herbertowi? czemu biedak winny? dlaczego dajemy się stłamsić politykom? nie powinniśmy trzymać tu straży zdrowego rozsądku? ataki na wszelkie próby podejmowania tematów narodowościowych mają niestety skazę komunistycznego wynaradawiania, może należy w końcu się z tego wyleczyć i dać ludziom mówić również na tematy zasadnicze a nie tylko o szmatkach-duperatkach.

do rozważenia
/b


PS
oczywiście moja wypowiedź odnosi się w dużej mierze do Twojej poprzedniej odpowiedzi z załączonym wierszykiem-pastiszem.

Nic nie mam przeciw Herbertowi tak samo jest z Williamem.
Lubię "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" ;)
A co do polityki - musimy obrać wspólną linię "obrony", znów się rozmienimy na drobne i zostanie nam tylko "marchewkowe pole".
Nie znam się na polityce i nie chcę się znać, ale czytam dość dobrze z ludzkich twarzy.
Olechowskiemu dobrze z oczu patrzy, jest inteligentny i ma prezencję i tylko tyle.
Mój nick mi się podoba i nie mam zamiaru go zmieniać, Twój jakiś taki dziwny..

szokspir, nie siej tu politycznej propagandy.
a co do tematu wiodącego, polskości się wypierasz i sobie z niej kpisz, do Greka się nie przyznajesz, choć jawnie udajesz, że nie wiesz, o co chodzi, a co do nicków, to wiesz, twoje zachowanie przypomina mi taką sytuację: przychodzi gościu do baru przebrany za dzieciaka i prosi setę. barman patrzy na przebierańca i mówi, że w takim razie poprosi dowodzik, na co nasz cwaniaczek udający gówniarza mu w twarz: "wiesz, barman, brzydki jesteś". no cóż.

tośmy sobie pogadali.

bye
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Nic nie mam przeciw Herbertowi tak samo jest z Williamem.
Lubię "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" ;)
A co do polityki - musimy obrać wspólną linię "obrony", znów się rozmienimy na drobne i zostanie nam tylko "marchewkowe pole".
Nie znam się na polityce i nie chcę się znać, ale czytam dość dobrze z ludzkich twarzy.
Olechowskiemu dobrze z oczu patrzy, jest inteligentny i ma prezencję i tylko tyle.
Mój nick mi się podoba i nie mam zamiaru go zmieniać, Twój jakiś taki dziwny..

szokspir, nie siej tu politycznej propagandy.
a co do tematu wiodącego, polskości się wypierasz i sobie z niej kpisz, do Greka się nie przyznajesz, choć jawnie udajesz, że nie wiesz, o co chodzi, a co do nicków, to wiesz, twoje zachowanie przypomina mi taką sytuację: przychodzi gościu do baru przebrany za dzieciaka i prosi setę. barman patrzy na przebierańca i mówi, że w takim razie poprosi dowodzik, na co nasz cwaniaczek udający gówniarza mu w twarz: "wiesz, barman, brzydki jesteś". no cóż.

tośmy sobie pogadali.

bye

Gdzie tu propaganda i wypieranie się polskośći ?
Masz jakąś obsesję na punkcie nicków.
Już drugi raz poruszasz ten temat.
Kawałów też nie umiesz opowiadać.
Już mi się nie chce z tobą gadać.
Zdrówka życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...