Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Ósme urodziny portalu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Miło jest mi poinformować, że dziś mija ósmy* rok naszej działalności w internecie. Z tej okazji pozwoliłem sobie na st. głównej umieścić symboliczny torcik z jedną, ale z bardzo ładną:) świeczką:).

Pozdrawiam serdecznie
Andrzej Sztuczka

* Właściwie to powinno być 10 urodziny. Bo w styczniu 2000 r. powstał dział kultura, który później wyodrębnił się w osobny portal poetycki. Jednak dopiero dwa lata później powstała oddzielna domena (wtedy w serwisie one.pl).

Opublikowano

Zapalmy zatem na owym torcie
urodzinowych świeczek oktawę
a potem zjedzmy go po kawałku
pod lampkę wina i mocną kawę

i życzmy sobie takiej twórczości,
która rozsławi nasz warsztat pracy
a więc do dzieła Panie, Panowie,
wiersze chcą czytać nasi rodacy.



Pozdrawiam i do następnego Jubileuszu

Opublikowano

Piękny ten torcik - pomysłodawcy i wszystkim którzy
przyczyniają się do tego że ten portal żyje i będzie żył
przez następne długie lata - składam wielkie podziękowania
w imieniu swoim i pozostałych fanów tego super portalu .
pozd. serdecznie

Opublikowano

Ja w tym portalu jeszcze w fartuszku z kieszonką, ale bardzo się cieszę,
gratuluję wszystkim uczestnikom przygody poetyckiej, naszemu czujnemu Aniołowi
Stróżowi i bardzo się cieszę, że jestem z Wami Kochani!
Baba Izba
- stawiam placek (i kawę)

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


oj, znam taką jedną, co prawie od początku, bywała,

do Gratulacji się przyłączam,to piękna rocznica, mało kóry portal TYLE wytrzymał :)
angello, trzymaj się !
Poeci, nie dadzą zginąć temu portalowi
mam nadzieje :)))
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



no, angello
:)))


no i patrz Pan, jak tu Pana nie kochać ;)


Gratuluję, Angello, wytrwałości, ale nie samotnie trochę?
mówiłam, żeby starą wiarę zaprosić na tę okoliczność...

:)
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


oj, znam taką jedną, co prawie od początku, bywała,

do Gratulacji się przyłączam,to piękna rocznica, mało kóry portal TYLE wytrzymał :)
angello, trzymaj się !
Poeci, nie dadzą zginąć temu portalowi
mam nadzieje :)))


znam taką, co ją zna... ;)
ok, a może nowi chcieliby poznać historię?
jakaś lista osiągnięć, ślad ewolucji. Mamy tu grono literatów, więc...

??

serdecznie :))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @violetta ... maliną... wiem dziś jeszcze zimną z zamrażarki ale przyjdzie słońce o tym marzę i wierzę   będziesz rumianą śliczną smaczną  to tylko jeszcze chwila długa ale ... obiecująca  ... Pozdrawiam serdecznie Miłego dnia 
    • @Jacek_Suchowiczże to problem jest każdego, gdy sumienie ciąży, nie ma w tym nic złego, po zaułkach trzeba krążyć :))) @Berenika97 takie jak hałas wywołany nocą? :))
    • @Berenika97                                 Dzięki za zaproszenie (oczywiście przejeżdżałem przez Lidzbark)  i nie wiele brakowało abym tam ze dwa dni zabawił ale... Jak to ja mam zawsze ochotę skorzystać z basenu a zwłaszcza z sauny w parku wodnym. Jak wyświetliły mi się ceny aż usiadłem z wrażenia. Ponad dwa razy tyle jak w Mszczonowie. Ponieważ ze zdjęć obiekt nie robił jakiegoś wyjątkowego wrażenia - odpuściłem. A jeszcze dopytam: jest tam jakaś grupa poetycka?                                    Bo tak czy inaczej warto miasteczko zobaczyć chociażby ze względu na zamek i  gwiazdy kabaretów. Pozdrawiam  
    • Dlaczego czuję zachwyt zachodem słońca? Dlaczego czuję zachwyt porankiem? Dlaczego czuję zachwyt zapachem bzu? Dlaczego czuję zachwyt brudnym naczyniem? Dlaczego czuję zachwyt czerwienią czerwieni? Dlaczego ciągle coś mnie zachwyca?   Dlaczego cieszę się ze wygranej, A smucę z porażki? Dlaczego płaczę za przeszłością, Której w większości nie pamiętam? Dlaczego pochwalam dobro, A potępiam zło? Dlaczego widzę świat z mojej perspektywy, A nie twojej? Dlaczego ciągle się zastanawiam, A na myślenie brak mi czasu?   Dlaczego pytam dlaczego? Czy jest mi to potrzebne do przetrwania? Dlaczego mam istnieć? A nie istnieć jak nicość Dlaczego nie mogę być wszystkim, co istnieje?   Dlaczego nie mogę przestać czuć? Dlaczego nie mogę czuć wszystkiego? Po co mi to?
    • @Berenika97   Dziękuję! Pozdrawiam!
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...