Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

osika


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



przestańcie!!!!!
jakie "jesiennie"!
LATO!!!!!!!
jakie "starsi" !
ALE JACY ZDOLNI ZA TO!

"szybciej widzimy wiemy" - I TU NASZA WYŻSZOŚĆ !
ale nad kim?
:D

Tereniu z Cyferkami Krysiu
pięknie, sentymentalnie, ale ten
"pień spróchniały" przypomniał mi, że termin wizyty u dentysty tuż tuż!
:(((((((
Mi się też jakoś z dentystą.... Pozdrawiam.
hehe...jak widzę, stanę się bodźcem do wizyty u dentysty... pożyteczne skojarzenie, choć nie to miałam na myśli :)
dzięki Mirku

pozdrówki serdeczne :-)
Krysia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


no i widzisz Cammomille, jesteś coraz bliżej :):):)

również z rana odwzajemniam pozdrowienia :-)
milego dnia -
Krysia

dziekuję, w sumie to nie wiem co znaczy coraz bliżej, tobie to zauważyłam przeszkadza.?
natomiast co do tej w pewnym sensie bliskości, to było oczywiste już dawno, że pewne rzeczy rozumiem i ciepło umiem ocenić i nie rażąc, nie mając na myśli cynizmu, a wręcz przeciwnie ...ale nie lubie chowania głowy w piach i owijania w bawełnę a przez takie zachowanie z niewłasnej winy. śmiech, który boli... to nieładnie

...i do rozumienia i widzenia pewnej oczywistosci w rzeczywistosci nie jest mi akurat potrzebna poezja, tylko fakt, że wiem co mówię otwarcie...

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


no i widzisz Cammomille, jesteś coraz bliżej :):):)

również z rana odwzajemniam pozdrowienia :-)
milego dnia -
Krysia

dziekuję, w sumie to nie wiem co znaczy coraz bliżej, tobie to zauważyłam przeszkadza.?
natomiast co do tej w pewnym sensie bliskości, to było oczywiste już dawno, że pewne rzeczy rozumiem i ciepło umiem ocenić i nie rażąc, nie mając na myśli cynizmu, a wręcz przeciwnie ...ale nie lubie chowania głowy w piach i owijania w bawełnę a przez takie zachowanie z niewłasnej winy. śmiech, który boli... to nieładnie

pozdrawiam

Co???? Cammomille, mówiąc jesteś coraz bliżej miałam na myśli, że trafiłaś w moje przesłanie tym "po", ale nie chciałam tak od razu zdradzić przed innymi, bo wiersz przestałby ciekawić. Peelka tak właśnie czuła się po "dentystycznym zabiegu" na uczuciach. Ty to jako do tej pory jedyna odgadłaś. Czy to cynizm, że dałam Ci sygnał, przecież ja ucieszyłam się jak "diabli", ze tak się wczułaś w mój wiersz. A teraz to już nic nie rozumiem, ale jeśli coś nie tak, to najmocniej przepraszam :)

Pozdrawiam jak zwykle bardzo ciepło :-)
Krysia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...