Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Ogród pełen Boga


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Drogi Lecterze ,doradź,a nie graj ze mną w koszykówkę...,bo to szkoda nawet napisać kosz ...przez mistrza!
Pozdrawiam !
Ania

Aniu, pisałem wiele razy - jeszcze za wcześnie na Z - kę. Doraźne rady nic tu nie pomogą, bo uczyć musisz się dosłownie wszystkiego, to jest zupełnie surowe pisanie. Daj sobie więcej czasu ( chociaż, to też żadna gwarancja ), w tym miejscu i z tym " produktem ", będzie tylko bolało...
: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Drogi mistrzu ,że zechciałeś powiedzieć co myślisz , cenie Twoją szczerą krytykę i dziękuje za odpowiedź!
Tylko odpowiedz , jeżeli POETO zechcesz czego tak na prawdę brakuje w moim pisaniu,albo jestem poetyckim dnem i koszem ...i to szczerze ...zrezygnuję z pisania na orgu ,przepraszam że tyle zawracałam Tobie głowy!
Po prostu zostanę czytelnikiem....i już!
Pozdrawiam serdecznie !
Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odmówić temu tekstowi tzw. poezji i dać minusa - to z "wyrachowania", chęci zatrzymania w tym dziale tylko "mocnych" wierszy. Oczywiście nic w tym złego.

Ja wyrachowany ani "wyrachowany" nie jestem. Przeczytałem z cichym, wewnętrznym uśmiechem, a to już wiele.

Pozdrawiam ;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aluna,
egzegeta pięnie przyciął wiersz, sorry, ale wczoraj byłam jakas przyduszona.
myśłę, że to jedyna osoba, która jest w stanie naprowadzić Cię na dobre pisaneie, bo jak już mówiłam w Twoich wierszach zawsze coś jest.
technicznie ten jest do bani, niestety. choć bóg w malinach intrygujący ech :)
niestety ja juz zwątpiłam pod natłokiem ataków.

trzymaj się
/bea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...