na froncie
-
Ostatnio w Warsztacie
-
Tomasz.O 26
Jestem w pracy.
Lecę na Marsa.
Misja wojskowa,
kontrakt zawodowy.
Eter w próżni
gra mi w uszach melodię
o czarnoksiężniku na Księżycu.
W karczmie „Rzym”
nie byłem już dawno.
Pewnie z Marsa
nie wrócę – bilet w jedną stronę.
Powoli zarysowuje się
Planeta Mars na mojej drodze.
Mówili:
„Kategoria A otwiera drzwi wszędzie”.
A tak zwyczajnie się mnie pozbyli.
I mam wakacje...
Przez interkom
możemy pogadać.
Taki ze mnie bohater.
zazdroszczę
Wam na Ziemi
problemów
0
-
-
Najczęściej komentowane w ostatnich 7 dniach
-
- 49 odpowiedzi
- 1 709 wyświetleń
-
- 45 odpowiedzi
- 844 wyświetleń
-
- 32 odpowiedzi
- 548 wyświetleń
-
- 30 odpowiedzi
- 640 wyświetleń
-
- 28 odpowiedzi
- 1 358 wyświetleń
-
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się