Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Poezja a la Doda Elektroda


Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiem, to ponoć Doda sama napisała text do nowej piosenki "Dwie bajki"- bodajże. Nie wiem, może zdarzało się jej to częściej, ale o tej konkretnej wiem, że text jest jej autorstwa. Wystarczy posłuchać... :P

A tak przy okazji... słyszeliście polskie kandydatki na Eurowizję?? Tam to jest sporo ambitnych textów dopiero... :|

heh

ps. a to taka ciekawostka... http://muzyka.onet.pl/1,18,8,16250229,45787235,1926509,0,forum.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

żaden z panów się konkretnie nie wypowiedział na temat Dody, czyżby jakiś respekt w stosunku piersi?:> ładnej pupy, jak zły wiersz, jak średni, a nawet i dobry to lecą komentarze, to lecą teksty złośliwe, a tu wypowiedzi wymijające, bo niby, głupia, niby..;>
żałodne panowie, żałosne i niech mi nikt nie wmawia, że ona dobrze pisze, że ona ma iloraz inteligencji jakikolwiek powyżej 100;)
pozdrawiam serdecznie
Reginka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Ja nie wmawiam, że ona dobrze pisze.
O jej inteligencji się nie wypowiem bo nie wiem, chociaż dlaczego nie wierzyć?
Piersi ma ładne (chociaż miała ładniejsze) pupe ma ładną. A w ogóle to co mają te części ciała do komentarzami pod wierszami?
Mi ona nie przeszkadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doda po porstu zwraca na siebie uwage swoim wyglądem lalki barbie i zachowaniem. Ja nie wiem, podobno umie śpiewać, uczyła się śpiewu u tej ślepej z Idola... moze i nie fałszuje, ale jakoś za nią nie przepadam, choć urządza ciekawe widowiska.... Ale dziś jest tylu "artystów" którzy się tylko za artystów uważają a są tragiczni, chocby taka Mandaryna... :P Boże co ja piszę... na jaki temat sie wypowiadam? idę stąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe doda doda zrob nam loda :D

a tak na powaznie to nie widze w niej nic fajnego i czaderskiego bo wyglad to nie wszystko.
mysli ze tylkiem biustem i toną pudru podbije swiat?

zapewna siebie dziewczyna . ba dziewczyna ? nie nazwalabym jej tak :)

jej spiew ok bo glos dobry mocny i milo sluchac ale nic poza.
to tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na temat głosu mogłabym dużo powiedzieć, nie jest zły, ale poprostu ustawiony, zauważcie, że śpiewa zawsze w jednej tonacji, jej piosenki są zawsze na jedno kopyto, a teksty w ogóle nie mają sensu;>
może sama śpiewać nie umiem, ale od dziecka przebywają u mnie w domu osoby, dla których muzyka jest całym życiem i naprawdę wiem, ile pracy trzeba włożyć w "naukę śpiewania". Nie znam jej możliwości wokalnych z innej strony, niż prezentuję, ale to nie jest jakiś "geniusz" muzyczny;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...