Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

@Berenika97
Piękny wiersz, w którym zawarta jest zaskakująca, ale i piękna, platoniczna miłość... Dla kogoś kto nie stracił cennej rzeczy może wydawać się nieco zabawny, ale prawda jest taka, że człowiek przywiązuje się czasami do tzw. materii martwej (i robi sobie z niej np. talizmany).

Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński

 

Edytowane przez jjzielezinski (wyświetl historię edycji)
Opublikowano

@Poet Ka

 

Bardzo dziękuję! 

Zaskoczyłam Ciebie, która ciągle zaskakuje swoją niezrównaną poezję!  Czuję się wyśmienicie! :)) 

Serdecznie pozdrawim. :) 

@Simon Tracy

 

Bardzo dziękuję! 

Ja na jakiś czas straciłam kontakt z osobami, które są dla mnie najważniejsze - nie wiedziałam, że to może być aż tak stresujące. 

Serdecznie pozdrawiam. :)

@jjzielezinski

 

Bardzo dziękuję! 

Ta miłość oczywiście nie jest do smartfona, tylko do tego, co w jego zawartości przypminało mi o moich bliskich.  A są to najczęściej najlepsze chwile w życiu. 

Serdecznie pozdrawiam. :)

@andrew

 

Bardzo dziękuję! 

 

nie kocham się wcale w ekranie

ni w płytach co w środku migają

lecz cenię to sprytne działanie

gdy plany w porządku trzymają

 

kalendarz mi z głowy nie zniknie

przypomnień nie zgubię w przestrzeni

więc choć to nie miłość (to pewne)

praktyczność na co dzień się ceni

 

Serdecznie pozdrawiam. :) 

Opublikowano

@violetta

 

Bardzo dziękuję! 

Naprawdę trzy dni temu zgubiłam telefon, wczoraj, jak jechałam na zakupy - to miałam taką frustrację, że zaczęłam wymyślać - a jak samochód się zepsuje, a jak ktoś ze mną będzie się chciał skontaktować np. mama, bo coś się w domu wydarzy - nagle spadały na mnie wszystkie plagi a ja jestem bezradna, bo .... nie mam telefonu.  Naprawdę można zwariować.  Ale telefon się odnalazł - taki jeden łobuzek mi go zabarał. :)   Serdecznie pozdrawiam. :) 

@andrew

 

Też przeżyłam, mimo stresu. :) Ale jakiś wewnętrzny niepokój był. :) 

@Benjamin Artur @Whisper of loves rain @Posem

 

Bardzo dziękuję! Serdecznie pozdrawiam. :) 

Opublikowano

Chyba każdy miał z tym problem, bo smartfon to nie tylko narzędzie, ale też kontakty,  zdjęcia bliskich, wspomnienia z odwiedzanych miejsc, korespondencja, notatki, jak napisałaś, myśli, słowa, sekrety, więc coś bardzo osobistego, więc zgubienie, czy dostanie się w obce ręce  powoduje niemały dyskomfort. Bardzo prawdziwe słowa i bliskie wielu. Pozdrawiam serdecznie. 

Opublikowano

@Marek.zak1

 

Bardzo dziękuję! 

Dokładnie też tak sądzę! A przez kilkanaście godzin odczułam to na własnej skórze. :) 

Serdecznie pozdrawiam. :) 

@wiedźma

 

To będzie Twój eksperyment, ciekawe, czy wytrzymasz przez cały dzień, że świadomością, że on tam jest. :) 

Moim udanym eksperymentem jest pozbycie się telewizji z domu. :)  Pozdrawiam. :) 

@Leszek Piotr Laskowski

 

Bardzo dziękuję! Serdecznie pozdrawiam. :)

Opublikowano

Witaj - początek raczej miłosny  a tu masz babo placek  - bo zakończenie zaskakujące - 

                                                                                                                                                       Pzdr.wieczorowo.

Opublikowano (edytowane)

@Berenika97... jak to młodzi powiadają, pomysł.. przedni i pewnie niejeden z tejże grupy,

wzdycha, złości się, bo.. utracony.  Totalnie mnie zaskoczyłaś puentą... :)

Ostatnio zdarzyło mi się zostawić telefon u rodziny, a ja już byłam w trasie....

zanim go odesłali kurierem, minęło trzy dni. Nie miałam żadnego problemu, by ten czas przetrwać.  Ale niech się nie gubi, nigdy nie wiadomo, kiedy będzie koniczny do kontaktu. 

Hej letnie..:)

 

 

 

Edytowane przez Nata_Kruk (wyświetl historię edycji)
Opublikowano

będzie nowy na początku 

potem się obetrze opatrzy

do dłoni dopasuje 

bedzie twój nowy

starego będziesz wspominać

seryjna monogamistka

smartfonów 

ja tam wole mieć ich kilka

takie upodobanie

jak z zegarkami 

ale jak każdy prawdziwy

mężczyzna dążę do ideału 

idealnie to  mieć harem 

szkoda ,ze zabili BB

po śmierci tej marki 

został mi tylko harem...

smartfonowy rzecz jasna!

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...