Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Syndrom zazdrości o penisa...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Ja tam też na piwo mogę z Renatą skoczyć i pogapić się pożądliwie w jej dekolt. A co. Niech dziewczyna ma chwilę przyjemności :) No i piwo za darmo, co nie jest bez znaczenia.
O joaxii nie mówię, bo podobno przy najlbiższej okazji piwo wypijemy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tu nie zazdrościć kobietom
a taki facet, to musi się nabiegać, nachodzić, sprawdzić w każdej sytuacji, spełnić każdą zachciankę, pokochać przyszłą teściową, nie lubić koleżanek, tzn. lubić, ale tak nie za bardzo, słaniać się i kłaniać -tak kulturalnie, ale jak jakieś zagrożenie, to tak po męsku -nie jak mięczak, powinien być prawdomówny, ale nie może nawet wspomnieć, że fatałaszek jest zbyt drogi, zbyt krótki, albo zbyt mały na te troszkę przygrube ciałko, musi także zarobić na te fatałaszki i godziwe życie i MUSI być dyspozycyjny, o każdej porze dnia /I NOCY/a nad ranem niech lepiej da się wyspać
A, i najważniejsze, MUSI UMIEC CZYTAĆ W MYŚLACH!
zapomniałam o czymś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to odnośnie dyskryminacji:


"Kobiety stanowią większość studentów uczelni wyższych i większość magistrów, ale już w populacji doktorów stają się mniejszością, zaś w populacji członków PAN - mniejszością zaniedbywaną. Prawdopodobieństwo, że kobieta z doktoratem zostanie kiedyś członkiem PAN wynosi 0.23 promila, natomiast w przypadku mężczyzny z doktoratem wzrasta ono do 4.4 promila, co oznacza , że jeden na nieco ponad dwustu doktorów-mężczyzn ma szanse być członkiem akademii. Prezes PAN, prof. Legocki, w jednym z udzielanych wywiadów powiedział kiedyś, że otrzymanie wiadomości o wybraniu go do gremium akademików uważa za jedną z najszczęśliwszych chwil w swoim życiu. Ta szlachetna radość jest udziałem praktycznie tylko mężczyzn i ambitna kobieta zajmująca się nauką nie powinna raczej mieć nadziei, iż kiedykolwiek jej doświadczy."

źródlo: www.gazeta.pl


Co do polityki, to lepiej jest im tylko w.. żartach, w realnym życiu to skandal, że kobiety, będąc większością, mają znikomy wpływ na władze i są spychane na końce list wyborzych przez partie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Wiesz, nie chcę Cię martwić, ale większość panów, któzy tu się wypowiadają twierdzi, że szuka kobiety inteligentnej, więc radzę trochę poćwiczyć mózg. Może krzyżówki?...
Zresztą, upolować dziczyznę i piwo to nie sztuka. Znacznie trudniej upolować partnera. W każdym tego słowa znaczeniu. Takiego, żeby pożyć z nim te kilkanascie/dziesiąt lat i nie umrzeć z nudów. Nawet, gdy dopadnie Cię jakieś nieszczęście i nici z seksu.
Pzdr. j.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Ja tam też na piwo mogę z Renatą skoczyć i pogapić się pożądliwie w jej dekolt. A co. Niech dziewczyna ma chwilę przyjemności :) No i piwo za darmo, co nie jest bez znaczenia.
O joaxii nie mówię, bo podobno przy najlbiższej okazji piwo wypijemy :)
Mirku, koniecznie! Choć niestety na lizanie czegokolwiek nie licz zanadto. No ale w tej kwestii zastąpi mnie z pewnościa koleżanka j.r.
Pozdrawiam, j.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Wiesz, nie chcę Cię martwić, ale większość panów, któzy tu się wypowiadają twierdzi, że szuka kobiety inteligentnej, więc radzę trochę poćwiczyć mózg. Może krzyżówki?...
Zresztą, upolować dziczyznę i piwo to nie sztuka. Znacznie trudniej upolować partnera. W każdym tego słowa znaczeniu. Takiego, żeby pożyć z nim te kilkanascie/dziesiąt lat i nie umrzeć z nudów. Nawet, gdy dopadnie Cię jakieś nieszczęście i nici z seksu.
Pzdr. j.
zalecam masaż i kolejną lekturę http://www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=24344
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Wiesz, nie chcę Cię martwić, ale większość panów, któzy tu się wypowiadają twierdzi, że szuka kobiety inteligentnej, więc radzę trochę poćwiczyć mózg. Może krzyżówki?...
Zresztą, upolować dziczyznę i piwo to nie sztuka. Znacznie trudniej upolować partnera. W każdym tego słowa znaczeniu. Takiego, żeby pożyć z nim te kilkanascie/dziesiąt lat i nie umrzeć z nudów. Nawet, gdy dopadnie Cię jakieś nieszczęście i nici z seksu.
Pzdr. j.
zalecam masaż i kolejną lekturę http://www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=24344
Litości!!! Już pierwsze zdanie dyskwalifikuje to w kategorii tekstów nadających sie do czytania. Masażyk owszem, owszem, będzie po pracy. W tym masaż stóp. Polecam. Podobno rozwija intelekt.
Pozdr., j.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


zalecam masaż i kolejną lekturę http://www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=24344
Litości!!! Już pierwsze zdanie dyskwalifikuje to w kategorii tekstów nadających sie do czytania. Masażyk owszem, owszem, będzie po pracy. W tym masaż stóp. Polecam. Podobno rozwija intelekt.
Pozdr., j.
szkoda
przykro mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komuś chyba przeszkadza fakt, że kobieta bywa obiektem pożądania, a sposób wyrażania tego jest w głównej mierze zależny od kultury osobistej wyrażającego
problem kobiet polega na tym, że nie bardzo wiedzą, czego chcą — z jednej strony równouprawnienia itd, a z drugiej chcą zachować przywileje w postaci zachowań szarmanckich, żeby facet w lot odgadywał myśli, żeby zwracał uwagę na nową fryzurę itp.
czy ja mam naprawdę traktować kobiety tak, jak traktuję faceta? wtedy będziesz miała swoje równouprawnienie joaxii, tyle że niestety, ale większość kobiet jakoś nie chcę całkowitej równości
a że niecałkowita równość nie istnieje, więc równości nie ma i nie będzie dopóki same tego większością nie zażądacie
rzadko która kobieta ma ochotę na rozmowy o polityce, więc co? mam na siłę z taką o tym gadać?
a gdzie jest kurwa równouprawnienie dla mężczyzn? joaxii, co powiesz o facecie z ogolonymi nogami? ja kiedyś ogoliłem i wiem, jakie są reakcje
to jest dyskusja na zasadzie „a wy bijecie murzynów”, nie ma ona sensu, każdy jest elastyczny w granicach własnej świadomości i nic tego nie zmieni, podejrzewam, że koleżanka joaxii do końca życia będzie się czuła pokrzywdzona z tytułu tego, że nie jest traktowana, jak mężczyzna
jest droga na skróty — można zmienić płeć, z twoich wypowiedzi wynika, że na tzw. „kobiecości” za bardzo ci nie zależy, w wyniku zabiegu, droga do szczęśliwości stanie dla ciebie otworem
przepraszam
potworem (za Świetlickim — taki żart:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Litości!!! Już pierwsze zdanie dyskwalifikuje to w kategorii tekstów nadających sie do czytania. Masażyk owszem, owszem, będzie po pracy. W tym masaż stóp. Polecam. Podobno rozwija intelekt.
Pozdr., j.
szkoda
przykro mi
Dlaczego jest Ci przykro? Ocena dotyczyła tekstu literackiego. Nie treści i nie autora. Zresztą nie tu jest miejsce na dyskusje o tekstach, tylko bezpośrednio pod nimi.
Pozdr., j.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...