Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

@andreas ;)

Dzięki, również pozdrawiam 

 

 

 

@Jacek_Suchowicz Jacku, pełnam zachwytu :)

 

 

 

 

@Natuskaa właśnie :)

Dzięki, również pozdrowienia:)

 

 

 

 

@Domysły Monika ... 

Pięknie...

Dzięki 

 

 

 

 

@Deonix_ trafnie! 

Dzięki i pozderki również :)

@FaLcorN @Poezja to życie @Marek.zak1 @kollektiv @viola arvensis

Pięknie dziękuję 

 

 

Opublikowano

@iwonaroma Wolę pisać. Słowo pisane może być dużo bardziej przemyślane, niż słowo mówione. Przed wysłaniem wiadomości, można dokonać korekty, sprawdzić stylistykę zdania, pomyśleć. Słowo mówione narażone jest na przekłamania, ponieważ jest determinowane chwilą. Odbiorca oczekuję zazwyczaj odpowiedzi natychmiast. 

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

@Nata_Kruk :) bliźniaków kosmicznych mamy całe mnóstwo :) dzięki temu możemy się nie tylko porozumiewać, ale także czuć...

Dzięki, hej!

 

 

 

@Wędrowiec.1984 Dokładnie. Też tak czuję. W pisaniu trudniej jest 'peplać' (choć niektórym się zdarza ;)) a przecież chodzi o to, by ta mowa miała sens, który zmienia nas w coś lepszego/wyższego.

Dzięki 

 

 

@Rafael Marius @Starzec

Podziękowania:))

 

 

Opublikowano

@iwonaroma No to przecież prawda stara jak świat prawie cały. Siadasz z pisarzem, poetką, nie wiem człowiekiem pióra, a on często tak zamknięty, jakiś odległy, że nawet normalnie nie ma czasem jak pogadać. Ci w słowach tak często mają. Gdzieś myślami wokół fraz, daleko, że ojejku, przejęci nie wiesz czym nawet... Taki lajf :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Przez ludzi spękanych jak ziemia, przez twarze zgaszone we łzach, w serca - klepsydry z kamienia na sztorc sypała się noc jak czarny piach.   Przez okna wrastało niebo spalone, i widok na spalony tlen. Szyby, szyby w oczy zmienione krzyczały w mrok, krzyczały w ślepy sen.   Anioły ulane ze śniegowych burz o włosach jak białe pożary, w śladach jak płatki róż niosły krew Abla - grzech, i śmiercią pachniały.   Byliśmy odtąd jak ciemne łzy, jak pacierz w ustach zmarły. Ziemia urosła w hydrę bez głów, a niebo ktoś oblepił tapetą z nekrologów.  
    • Nad sadami Kazimierza po obłokach hula strach. Sosny kłują dziś turystów, w maskach tracąc czas.   Jakże chciałoby się żyć, gdyby nie ten lockdown.   Po wąwozach Kazimierza zamaszyście hula strach. Wybrałem się więc nad Wisłę — ta leniwie toczy piach.   Jakże chciałoby się żyć, gdyby nie ten lockdown.   Wieczorem, gdy gwar ucichł, zdawało się słyszeć… ze Wzgórza Trzech Krzyży cichy, długi śpiew.   To wiatr piosenkę nuci.   I pomyślałem znów, jak dobrze byłoby żyć… z dala od wszystkiego, w Nałęczowie czekoladę pić.   Z dala od wszystkiego, w Nałęczowie czekoladę pić.   Jakże chciałoby się żyć… (gdyby nie ten lockdown)  
    • A więc wojna, wojna, wojna…   Walą się domy, burzą domostwa. Świat jest zwęglony, kurzem obrasta. Ranią się drzewa, łamią powoje.   A więc wojna, wojna, wojna…   Para się słania z dymu wyłania. Biegnie do miasta, gasną w zaułkach krzyki tłumione.   A więc wojna, wojna, wojna…   Pod gruzami nikną młode wiersze. Rymy kanałami schodzą w dół, a nad dachami dudni szare echo syren.   A więc wojna, wojna, wojna!…  
    • Piękna Mary (przedmieścia Mbabane) w dobrą żonę się zmienia nad ranem. W nocy, wredna jak strzyga, kopie męża. W try miga spycha z łóżka kościstym kolanem.  
    • @Leszczym Co zamierzasz, nowela, powieść, czy jakiś poemat?
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...