Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zanurzenie


Rekomendowane odpowiedzi

@violetta Zanurze się w odchłani źeby Twe słowo zmyć…mam gdzieś taki wiersz.Tylko tam ręce są..ręce można próbować wyprzeć ale słowo ma moc…zostaje w głowie i to ..noo cóż ?Jednym pomaga a innych boli życie całe(albo pół-:)

@violetta Chodz za Tobą?Czy krok przed Tobą?To ważne-:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bozena1957 żeby nie było, to chodzę do pracy dla pieniędzy, żeby godnie żyć:) nikt mnie nie interesuje z wyglądu. Mam czterech stałych wspólników, ale oni mnie nie interesują co robią. Cieszę się, że mogę dobrze zarabiać i może wtedy poznam fajnego chłopaka gdzieś tam w swoim życiu w przyszłości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

a może

 

z ostatniiego letniego promienia

wydobądź wrzątek uczuć

rozpal namiętności ogień

 

świeżością rozgrzanych gruszek

słodyczą dojrzałych malin

bo to wszystko już było

 

pozdrawiam

Edytowane przez Jacek_Suchowicz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Głupio mi teraz, bo znów skłamałem Głupio mi, bo odbicie widziałem I głupio jeszcze, bo uwierzyłem Najbardziej głupio - bo Cię straciłem   I nie pisze choć pisałem I nie myślę, choć myślałem I nie kocham, choć kochałem I nie żyję, choć żyć chciałem
    • @andrew   Jeszcze raz panu powtarzam: jestem za UREGULOWANĄ PRAWNIE ABORCJĄ, KARĄ ŚMIERCI I EUTANAZJĄ - wtedy minister sprawiedliwości Adam Bodnar i były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro - zostaliby poddani eutanazji, nigdy nie byłem za ABORCJĄ NA ŻYCZENIE - wtedy to ja zostałbym poddany aborcji, de facto: zamordowany jako osoba z wrodzoną inteligencją - ONI chcą wprowadzić aborcję rodem z Józefa Stalina i Adolfa Hitlera, dziękuję za rozmowę.   Łukasz Jasiński 
    • @Łukasz Jasiński

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • @andrew   Mnie to nie interesuje, bo: wszystko znam z autopsji, a minister sprawiedliwości Adam Bodnar jest na smyczy Iustitii - to też organizacja prawników łamiąca Konstytucję Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej, jeszcze gorszy był minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro - był na smyczy czarnej mafii - kościoła: Ordo Iuris i Opus Dei - taka jest bolesna i okrutna prawda, pan, jak widzę, nie przyjmuje do własnej świadomości podstawowych faktów, tylko: wrzucił mnie pan do worka politycznego, źle, bardzo źle z panem, powtarzam: jestem pogańskim racjonalistą - libertynem i intelektualnym biseksualistą - uniwersalnym, natomiast: Jezus Chrystus był filozofem uniwersalnej miłości, moim autorytetem moralnym jest Konstytucja Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej, zresztą: serdecznie zapraszam na esej pod tytułem - "Narcyzm".   Łukasz Jasiński 
    • @Łukasz Jasiński Wracając do tematu. Za daleko odchodzimy.  Co Pan by powiedział osobie, która przez lekarzy skazana była na aborcję z uwagi na...  Przypadek zarządził, że jednak się urodziła i to bez chorób. Są takie. Proszę poczytać co mówią. Znajdzie Pan w internecie i powie im, że.... Ciekawe co.  Co pomyśli Pan o tych, którzy by zabili.  @Łukasz Jasiński Dodam jeszcze do Pana Ordo luris. Pana Guru bodnar uznaje wyroki neo sędziów, gdy dotyczą mnie lub Pana, mówi to oficjalnie. Nie uznaje tylko niewygodne. Czyli robi z was idiotów przyklaskiwaczy. 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...