Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Powolutku


Rekomendowane odpowiedzi

@Wędrowiec.1984

Od romantycznych sonetów do rozgrzanych erotyków ... długa droga  :)

Ostatnio pojawiły się na portalach wiersze bezpośrednio kierujące się do osoby kochanej przez peela.  Ciekawa forma i z pewnością znajdzie odbiorców. Może się podobać  :)

Panie pewnie zachwycone...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Dziękuję, choć na razie nie można tego stwierdzić, ponieważ widzę, że z podobaniem wypowiedziało się lub dało serduszko tyle samo pań, co panów. 

 

PS: Tzn. było tak, jeszcze niecałą minutę temu. 

Edytowane przez Wędrowiec.1984 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonet - erotyk bardzo ładny 

piszesz owszem wyraziście ale nigdzie nie przekraczasz granicy dobrego smaku i chyba o to w tej zabawie idzie. 

Brawo - tak trzymać!

Pozdrawiam

ps

ostatnio bedąc na spotkaniu słyszłem kilka erotyków pisanych przez obie płcie. Warsztat może był i dobry ale dosłowność przekroczyła wszelkie granice. Dania niestrawne!!! i jeszcze komentarz, że teraz należy tak pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacek_Suchowicz Dziękuję. Napiszę Ci tak: W erotykach z XIX wieku, Mickiewicza dajmy na to, dzisiejszy czytelnik może w ogóle nie dostrzec erotyzmu. Jest tak delikatny, że prawie niezauważalny. Kiedy pierwszy raz czytałem Sonety erotyczne, mówiłem sobie: "To naprawdę są erotyki?" 

 

Powiem Ci, że dzisiaj nawet w poezji jest zbyt dużo wulgarności, a za mało metafor. Nie cierpię tego. W poprzednim poście, kierowanym do Kasi, napisałem, że w erotykach lubię coś, co można nazwać z angielskiego słowem teasing. Mam tak od początku mojego piśmiennictwa i raczej z tego nie zrezygnuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...