Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zakupy online


Rekomendowane odpowiedzi

to ja jestem z tych przebieranych dziewczyn, uwielbiam nowości, nabyć sobie coś pięknego:) dzisiaj przyjechała do mnie śliczna bluzeczka, rękawy ciągną się aż za palce, od łokcia jest rozszerzana, chciwa z dwóch wart uszyta, ręcznie podszyta, jedwab devore, czuję się w niej taka elegancka. szyję sobie do niej mini spódniczki :) jestem podwójnie szczęśliwa, b moje dzieciaki kupili sobie prawie w tym samy czasie mieszkania, co parwa na Pradze, ale blisko metra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dag Ja też kupuję dużo mniej niż kiedyś. Dzięki, że wpadłaś. Ściskam:)

@valeria Ja też lubię ciuchy, nawet bardzo:), natomiast kupuję dużo mniej i ostrożniej niż kiedyś. Musiałam wziąć się w garść, bo nieźle przeginałam w tym temacie :):):). Pozdrawiam ciepło:).

@iwonaroma Na czasie, na czasie. Ja właśnie dziś po kolejnym szkoleniu dot. uzależnień od mediów. To, co się dzieje, jest niepojęte. A ofiarą padają już kilkuletnie dzieci. Pozdrawiam:).

@Pi_ Ja też mam "swoje sprawdzone". Jak mi rozmiar i krój ciucha podejdzie, to mam go czasem w kilku wersjach kolorystycznych:). I kilka firm, których kroje zawsze będą leżeć:). Wszystkiego dobrego.

@Gosława Hehe, siałybyśmy terror. Ja im starsza, tym lepiej mi idzie w tej materii. Niedługo chyba awanse oficerskie zacznę robić:). Ściskam, Reniu.

@A-typowa-b @Radosław dzięki za serducho i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...