Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bez przystanku


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Dokładnie. To zdanie sobie zabiorę. Gdy czytam wiersze, lubię wyłuskować z nich coś co może opisywać mnie samego. Wtedy identyfikuję się z peelem albo z utworem w ogóle. Tutaj czymś takim jest to zdanie. Jestem człowiekiem słabym, szukającym schronienia od rzeczywistości nader często. Takiej właśnie skorupy. 

 

 

Edytowane przez Wędrowiec.1984 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wędrowiec.1984 W świecie zwierząt znajdziesz dużo odpowiedników takiego zachowania i miarą ich sukcesu będzie właśnie przetrwanie. Jeśli skorupa daje Tobie schron i potrafisz z niego wyjść kiedy tylko niebezpieczeństwo mija, to nie widzę w tym słabości. Każdy powinien umieć chronić swoje najcenniejsze przymioty. Co innego, jeśli taka reakcja Ci doskwiera. Znajdziesz sposób i na nią jeśli tylko naprawdę chcesz :) Dzięki za czytanie, Wędrowcu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GrumpyElf Po kolei! Przystanki też będą -:), skoro nie przyspieszasz!?

Ta fraza  "piasek w garść chwytam i rzucam za siebie"  - to chyba dobrze?! Nieprawdaż?

Ale świadomie! 

Skoro to widzisz, to reszta już zależy od samej autorki.

 

Oczywiście wiersz mi się podoba.

 

Pozdrowienia ślę!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nefretete Nie przyspieszam, bo wszystko trzeba w życiu przeżyć po kolei, niczym lekcję, nie da się przeskoczyć do następnej klasy bez doświadczeń, które mamy po drodze. To one nas konstruują. Tak, gest rzucenia pisaku za siebie jest jak najbardziej pozytywny; to jakby takie wewnętrzne "z tym już wiem jak sobie poradzić". Dzięki za wizytę i komentarz :) Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...