Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w tym ala - barze - niby nocnej kafejce
pracuję jako pocieszycielka, w końcu
jakby ktoś się trafił i miał rozpijać serce
przysiądę się i już gościowi jak w słońcu,
czasem któryś zaprosi mnie na chatę, więc idę,
taki zwykle pada na łóżko i to wszystko,
nie boję się, choć czasami słyszę
jak jakiejś jednej gość numerek wycisnął,

w tym ala - barze, niby nocnej kafejce
pracuję od roku i nic mi się nie zdarzyło,
jakby ktoś był przy wielkiej chętce
to czemu nie, byle i mi dobrze z nim było,
czasem któryś zna takie numerki, że odjazd,
taki zwykle z początku udaje, że się boi,
o boże, jaka ja jestem wścibska i podła,
gadać o tym chyba mi kobiecie nie przystoi,

w tym ala - barze, niby nocnej kafejce
pracuję jako pocieszycielka - przyjdźcie,
uraduje się serce wasze, a może i więcej
o czym wspomniano na wielkim szyldzie,
może któryś z was zaprosi mnie, pójdę,
czemu nie, a co ja jestem od innych gorsza?
nagle, budzę się – sen rozgwieździł bujdę,
łóżko, pościel, skąd pod poduszką forsa?

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


całkiem mozliwe - jeśli ten bar
ali prowadzi z czterdziestoma
rozbójnikami - a łóżko to raj
albo ali-bankomat
MN

ala - alicja z krainy czarów
chcąc być królewną w barze jeśli on zamkiem
spełnia marzenia swe o czterdziestukilku
nie złudne jak morał schowany pod poduszką

Z uśmiechem. Ana.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


całkiem mozliwe - jeśli ten bar
ali prowadzi z czterdziestoma
rozbójnikami - a łóżko to raj
albo ali-bankomat
MN

ala - alicja z krainy czarów
chcąc być królewną w barze jeśli on zamkiem
spełnia marzenia swe o czterdziestukilku
nie złudne jak morał schowany pod poduszką

Z uśmiechem. Ana.

lepsza od Ali - była "Lojalna Jola"
co z autobusem Arabów ... - co za gust
Tola z Bolkiem i Lolkiem - hola!
toż Baśka miała największy biust

z uśmieszkiem większym - MN
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



ala - alicja z krainy czarów
chcąc być królewną w barze jeśli on zamkiem
spełnia marzenia swe o czterdziestukilku
nie złudne jak morał schowany pod poduszką

Z uśmiechem. Ana.

lepsza od Ali - była "Lojalna Jola"
co z autobusem Arabów ... - co za gust
Tola z Bolkiem i Lolkiem - hola!
toż Baśka miała największy biust

z uśmieszkiem większym - MN

Ali co spalał metrowe fajki
swem "ala" wpisał się do tej bajki
a że o biustach, łóżkach i kasie
to w niezłym Baśka ambarasie

Z jeszcze wiekszym uśmiechem Ana.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



lepsza od Ali - była "Lojalna Jola"
co z autobusem Arabów ... - co za gust
Tola z Bolkiem i Lolkiem - hola!
toż Baśka miała największy biust

z uśmieszkiem większym - MN

Ali co spalał metrowe fajki
swem "ala" wpisał się do tej bajki
a że o biustach, łóżkach i kasie
to w niezłym Baśka ambarasie

Z jeszcze wiekszym uśmiechem Ana.

Ali zatrudnił w barze atletę
dziwne nie było by w tym nic
lecz za siłacza wziął kobietę
"kurewnę śnieżkę" - z powodu lic
które tuliła wciąż do poduszki
i wyciągała swe zgrabne nóżki
na trzeźwość gości i klientów
i takich innych tam petentów

z jeszcze jeszcze większejszym uśmiechem, hihihi, MN
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ali co spalał metrowe fajki
swem "ala" wpisał się do tej bajki
a że o biustach, łóżkach i kasie
to w niezłym Baśka ambarasie

Z jeszcze wiekszym uśmiechem Ana.

Ali zatrudnił w barze atletę
dziwne nie było by w tym nic
lecz za siłacza wziął kobietę
"kurewnę śnieżkę" - z powodu lic
które tuliła wciąż do poduszki
i wyciągała swe zgrabne nóżki
na trzeźwość gości i klientów
i takich innych tam petentów

z jeszcze jeszcze większejszym uśmiechem, hihihi, MN

spójrzcie "więc jednak"
Ali wykrzyczał, ten nasz koleżka
zbudziła się kurewna śnieżka
lekka w bajerece panieneczka
nie szybko zgaśnie jej świeczka
sznury spragnionych płacą za oczka
bez datku liczyć mogą na pstryczka

:)) hihihihi Ana
Opublikowano

przyznaję, że poezja twoja roztkliwiona przesycona jest niespodziankami i różnymi figlami...zestawiasz i przedstawiasz wszystko...od skromnej kwiaciareczki, poprzez morderczynię aż do dziewki-mewki co w barze...rozdaje coś tam klientom w darze [bądź za opłatą]...nie boisz się poruszać po tematach trudnych, zgrabnie ubierając je w poezji szatę i rymując [aczkolwiek przyznac muszę, że rymy w tej tkliwości przedstawione jakoś uporczywie mi uciekały]...plusa daję za humor w wierszu...pozdrawiam

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ali zatrudnił w barze atletę
dziwne nie było by w tym nic
lecz za siłacza wziął kobietę
"kurewnę śnieżkę" - z powodu lic
które tuliła wciąż do poduszki
i wyciągała swe zgrabne nóżki
na trzeźwość gości i klientów
i takich innych tam petentów

z jeszcze jeszcze większejszym uśmiechem, hihihi, MN

spójrzcie "więc jednak"
Ali wykrzyczał, ten nasz koleżka
zbudziła się kurewna śnieżka
lekka w bajerece panieneczka
nie szybko zgaśnie jej świeczka
sznury spragnionych płacą za oczka
bez datku liczyć mogą na pstryczka

:)) hihihihi Ana

spojrzałem więc i wielkiego pstryczka
dostałem w salonowych drzwiczkach
gdym się zagapił na - ochroniarza
żem wyszedł cały (jak mumia) w bandarzach
a Ali fajką kolejną w popielniczce
"cool" dawał znaki tzw. "drzwiczce"
że choć "kurewna" i "śpiąca"
to temat jak nikt inny drążąca
MN
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Lourds - dzięki za kobiecą koment - jest dla mnie najwyższą formą mego ukłonu w kierunku płcu przeciwnej - ejjj - co ja tam będę bajdurzył - rzeczywiście końcówka była inna
MN

ps. była inna na początku (dopisałem po wyedytowaniu)
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @beta_b   czekamy zatem z Tobą na maleńkiego chłopczyka

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      trzymamy kciuki !
    • @Berenika97Dziękuję pięknie 
    • Tak namiętnie do mnie milczysz widzę tylko słowa czy kochać to znaczy wierzyć jak nadzieja oswojona że dusza z duszą się dotyka w bez dźwięku rozmowie a jednak jest możliwa mowa zamknięta w niemowie przychodzisz lecz nie na nogach niewidomy patrzę codziennie na ciało kąpiące się w słowach tak namiętnie milczysz do mnie
    • @FaLcorN   Czy Ty uważasz Kornel, że ja komentuję bezrefleksyjnie ?

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • wraz ze wzrostem temperatury kąt postrzegania rozszerza się i w oku, co jest jak kula gorącej tkaniny, zostaje wytworzony obraz. wojny. stawiam czoła trudnym do zdefiniowania wrogom, daję odpór. nagle przyplątuje się przerażony chudoadiutant, krzyczy z przerażeniem, że markietankę zabiło, markietankę zabiło! lecę cały w nerwach. leży. krew na chlebie i w nim, czerwień wżarta głęboko w świetliste bochny. okruchy w odłamkach, paznokcie i włosy na skórce. z zamkniętymi oczami wskakuję w głąb leju. próbuję nie myśleć o tym, co jem. następny obraz: supermarket, dział mięsny. nie wiem, co brała pracownica, jaki drag wywołał u niej niepowstrzymywalne chichotki. śmiech jest perlisty, odchlastane tasakiem palce – niczym (tak mi się, głupio skojarzyły)... niedopałki papierosów, które jakiś maniak palenia wciągnął w głąb płuc. i wykasłał. podbiegam do nie kontaktującej zdragowczyni, próbuję dokleić, wcisnąć jej utracone fragmenty ciała. nie trafiam we właściwe miejsca. palce w nozdrzach, jeden w uchu, dwa pod wargami. straszne wizje. próba opisania bólu, jaki jest moim udziałem, gdy próbuję scalić na siłę, po szczeniacku i bez wyczucia. wybaczaj mi te nieudolne próby. tak bardzo cię kocham, Dostarczycielko.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...