Technika czynów czy czyn Świętości ? (”pisane bez ości”)
-
Zarejestruj się. To bardzo proste!
Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.
-
Ostatnio dodane
-
Ostatnie komentarze
-
Przez aff · Opublikowano
Pani na pupie, usiadła - siedzi, Danka, Dorotka, Dagmarka, Edzik. Na drodze trzeba na nią uważać. Czasem jest duża, zdarza się zderzyć. :-) -
Przez Ajar41 · Opublikowano
Fani obrzędów z okolic Spały, wierni tradycji, w święto Kupały, nadzy przez ognisko skakali za nisko i „klejnoty” im się przypalały. Cztery hoże panienki nad Wisłą wianki puszczają, płonie ognisko, każda prosi by Janek ozdobił świecą wianek, ale Janek wciąż świecę ma zwisłą. -
Przez Ajar41 · Opublikowano
@Konrad Koper@Berenika97@piąteprzezdziesiąte Dzięki za polubienia i zwrotny limeryk. Pozdrawiam. -
Przez andrew · Opublikowano
@JuzDawnoUmarlem ... kapcie mało ważne ale nóżki ... owszem ... Pozdrawiam serdecznie Miłego dnia
-
-
Najczęściej komentowane
-
Wiersze znanych
-
Najpopularniejsze utwory
-
Najpopularniejsze zbiory
-
Inne
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się