Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja Wysocka i BeZnut.


Rekomendowane odpowiedzi

Ale się porobiło.
Jestem, jestem Stefanie, chociaż jakby za mgłą czy przez sen, nie wiem co się dzieje, sorki.
Nie zaglądałam tu ani nigdzie od jakiegoś czasu, może mi przejdzie, darujcie kochani.
Jestem w tymczasowej separacji z piórem. Mam nadzieję, że do rozwodu nie dojdzie, ale oboje, znaczy ono i ja jesteśmy uparci :(
Beatko, serdecznie pozdrawiam, jak miło, jak cudnie Cię witać, czytać i gościć w progach portalowych.
Póki co, nie udało mi się otworzyć, nie słyszałam, nie widziałam (poczekam na informatyka)
ale wiem, czytałam, cieszę się i gratuluję Wam z całego serca.
Aneczko, Tobie także :)

Ucałowania i podziękowania dla Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jesteś, wszyscy tu czekali na Ciebie z utęsknieniem:) Jeszcze raz bardzo dziękuję Tobie oraz Annie Myszkin za możliwość śpiewania Waszych utworów. To dla mnie wielkie wyróżnienie.
Alicjo, wysłałam do Ciebie maila z zaproszeniem na koncert, pozwolisz, że je ponowię na forum, jednocześnie zapraszając również wszystkich czytelników. Zagramy 20 marca o godzinie 18.00 w Domu Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, utwory do tekstów Anny Myszkin oraz Twoich.

Pozdrowienia i uściski

www.beznut.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Beatko, to ja dziękuję, że zajęłaś się moimi dziećmi, za zaproszenie również.
Bardzo bym chciała Was wszystkich zobaczyć, posłuchać i dotknąć, to by dopiero było przeżycie!
Już się boję o swoje serce :)
Ale gdybyż to zależało tylko od moich chęci...
Powiadomię Cię mailem, co i jak.

Tymczasem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...