Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Poezja org. portalem politycznym?


Marcin_Erlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ooo, jaki stonowany i dostojnie brzmiący, pełen powagi, autentyczny głos szczerze zatroskanego obywatela. Piękna inicjatywa. Ja ci wierze - przekonałeś moje serce! - jesteś bardzo wiarygodny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Bardzo dziękuję za głos poparcia. Mimo, że żremy się na ogół jak pies z kotem, potrafi Pan pokazać się z ludzkiej strony.


I na to liczę również z Pańskiej strony - nie idąc do Sądu, no chyba, że to grubsza sprawa,

jeśli jednak idzie, jak to zostało określone, "lubienie się jak kot z psem", to niewarto,

bo człowiek może się zapędził i palnął zupełnie niechcący.

:::)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Bardzo dziękuję za głos poparcia. Mimo, że żremy się na ogół jak pies z kotem, potrafi Pan pokazać się z ludzkiej strony.


I na to liczę również z Pańskiej strony - nie idąc do Sądu, no chyba, że to grubsza sprawa,

jeśli jednak idzie, jak to zostało określone, "lubienie się jak kot z psem", to niewarto,

bo człowiek może się zapędził i palnął zupełnie niechcący.

:::)
Proszę Pana, dwa tygodnie czasu na opublikowanie wypowiedzi z " przepraszam", brak donosu do admina, odpowiednio wczesne poinformowanie osoby zainteresowanej o moim zamiarze skierowania sprawy do Sądu Cywilnego, to chyba wystarczająco dużo dobrej woli z mojej strony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc i Herbert jest już "żołnierzem PiSu"? Może należałoby spalić jego wiersze? Zresztą - film dokumentalny o jego życiu ("Obywatel poeta") przez rok leżał na półce i żądano jego cenzurowania, ponieważ zawierał krytyczne wypowiedzi Herberta o Miłoszu i Michniku. Taką to mamy wolność. Gratuluję. Rozumiem, że może wrócić stary cytat, ale to nie powinno być ze względu na to, kto zdecydował się startować do wyborów (tak jak zostało to w tym wątku przedstawione), ale ze względu na koniec żałoby narodowej. Nawiasem mówiąc to był bardzo dobry gest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ooo, jaki stonowany i dostojnie brzmiący, pełen powagi, autentyczny głos szczerze zatroskanego obywatela. Piękna inicjatywa. Ja ci wierze - przekonałeś moje serce! - jesteś bardzo wiarygodny.
Bardzo przepraszam, czy my się znamy?

Wypraszam sobie takie sugestie, nędzarzu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...