Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoni telefon
natrętnie chcąc przerwać
czyjś sen albo seks.

Nieodbierany wścieka się
jeszcze i jeszcze
robi wielkie halo
w ciszy poranka wyrywając
czarną dziurę w błękicie snu.

Alarmując głód
wiadomości dobrego i złego
wreszcie zdycha
rozgrzany do czerwoności
ze złości
że zdołał tylko zasiać
ziarno niepokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Napij się sliwowicy Mariuszu, co do wiersza, masz rację. Pozdrawiam Ciebie i Autora. Stefan.

No Stefanie, nie wiem skąd wiesz, ale Wódka Żołądkowa, z pewnej racji, jest dla mnie najlepszym lekarstwem, a "śliwowicy" jeszcze nie piłem, no ale skoro zalecasz musi być dobre,

zaraz sprawdzę :D

Panie Mateuszu, problem w tym, że pewne aspekty kultury powinny zostać zwymiotowane, a z kolei niektórych wysłałbym na wieś celem przejścia przez gruntowną reedukację, by tak troszkę się

odchamili.

Popełnił pan obligatoryjny błąd: oceniałem wiersz, nie pana, a pan sugeruje mi zanik kultury,

cokolwiek to znaczy.

Pozdrawiam, i wyluzować proszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie Pan, ocenianie wiersza, czy czegokolwiek też można robić z kulturą. A poza tym, wydaje mi się, ze tutaj także, jak we wspomnianiej "Bajce", funkcjonuje towarzystwo wzajemnej adoracji i sobie kadzi. Jak wejdzie ktoś obcy, to może dostac w ryj, bo nie rozumie, co do niego mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



No Panie Mateuszu, wyciąga Pan daleko idące wnioski - nie czytać komentarzy do "wiersza" Pana Andreja, bo niepotrzebnie robi wodę z mózgu, a jeśli już, to tak instrumentalnie.

Nie mam wyobrażenia o jakim towarzystwie wzajemnej adoracji Pan tutaj rozpowiada, to jakaś plotka :D Co do kultury - każdy ma taką, jaką ma, i z którą jest mu wygodnie... e tam, ale nic mi Pan nie mów o jakiejkolwiek kulturze, bo da zginęła śmiercią naturalną 150 lat temu, i jak widać nie zanosi się, by zmartwychwstała.

To bądź Pan współczesnym Europejczykiem i uszanuj cudzą opinię, jaka by była, lub nie była. Można się nie zgadzać - ba, nawet trzeba, w to wierzę - ale gdyby tak trochę szacunku i autorefleksji, czyli - kultury.

Tu nikt, na vabank, nie chce Panu dać w ryja. Nie ten portal :)
Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Pan nie wie, o jakim TWA mówię, to proszę poczytać komentarze pod wierszami Pana i Panskich kolegów. (ach, jaki świetny, miodzio itp). Mnie to osobiście nie przeszkadza, ale trudno tego nie zauważyć. No ale to w końcu nie moja sprawa: lubicie, to sobie kadzicie. W kazdym razie dobrze by było zachować umiar w krytykowaniu innych, a ja jestem inny i to mi tez nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni telefon natrętnie chcąc przerwać czyjś sen albo seks.
Nieodbierany wścieka się jeszcze i jeszcze robi wielkie halo w ciszy poranka wyrywając czarną dziurę w błękicie snu. Alarmując głód wiadomości dobrego i złego wreszcie zdycha rozgrzany do czerwoności ze złości że zdołał tylko zasiać ziarno niepokoju.


sorki, ale robisz takie "Halo" o parę wersów poenterowanej/słabej prozy? ;)
w "bajce" lepiej Ci poszło i kiedyś lepiej sobie radziłeś z wierszami - taka jest prawda.
pozdrawiam
kasia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz; dla równowagi i z czystym sumieniem przyznaję Ci rację, że TWA istnieje.
Nic z tym nie zrobisz, wiem coś o tym, najlepiej olać i dłubać swoje. Aha, tam u Ciebie też członki od Twa zaglądają, wiesz?
Tych, co tu szarpiesz, źle szarpiesz - szarpnij od zaplecza, a najlepiej odpuść sobie te poły, bo Ci płaszcz podadzą ;)

kasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...