Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zieloność i strach


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Witam Ciebie Sylwestrze…Wiersz Twój jest super cacuszko bardzo ładnie ubrane w środki artystyczne. ALE: Gdybym weszła do Ciebie wcześniej niż Franka Zet zrobiłabym Ci korektę identyczną. Wybacz moją szczerość i skorzystaj z tej korekty bo Franka Zet ma 100% rację i lepiej popraw te nieścisłości bo jak znajdzie się ktoś mądrzejszy od nas to z Twoim wierszem będzie krucho. Dla otarcia łez muszę Cię pochwalić za średniówki bo wszystkie są na swoim miejscu. Jak poprawisz postawię Ci ogromnego plusa.
Pozdrawiam serdecznie S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sabrino, dziękuję Ci za czytanie i komentarz :).
jak pewnie zauważyłaś, ten wiersz ma już kilka lat. mówiąc szczerze musiałem go sobie przeczytać, żeby dokładnie wszystko sobie przypomnieć :).
jeśli chodzi o uwagi, to jeśli czytałaś komentarze, to pewnie zauważyłaś, że na rady Franki Zet odpowiedziałem. pozwól, że Tobie też tak odpowiem: sporo się napracowałem, żeby w ostatnich wersach było czternaście zgłosek :). jednak przyznam Ci się, że uwaga o nadmiarze ilości 'się' trochę mnie gryzie i chyba coś z tym postaram się zrobić :).
jeśli wiersz nie zasłużył w Twoim odbiorze na plusa, to trudno (chociaż też trochę przykro), może następnym razem (którymś :)) się uda :).
pozdrawiam i do poczytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...