Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zerwanie z kulturą?


Hania K.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Problem polega na tym, że w dzisiejszych czasach można się nawet przypadkowo natknąć na coś demoralizującego. W internecie jest mnóstwo "bluźnierczych" stron (i to pod nazwami, które nijak do nich nie pasują), sztuka już od jakiegoś czasu bez ogródek ukazuje zepsucie, na zachodzie sprzedaje się podobizny mesjasza, których wygląd zdaje się Go ośmieszać. Ciężko się do tego wszystkiego nie ustosunkować, bo gdyby człowiek chciał dzisiaj wierzyć tak dziecinnie i czysto, a zarazem po prostu żyć, to by nie wytrzymał psychicznie.

Co do Armagedonu - pocieszające jest to, że już nie raz go zapowiadano i nie jednemu się wydawało, że "to już szczyt". Lepiej nie prorokować ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szargając święte wartości szarga się też cudzą pracę, np. wiersze. Najczęściej robią to sami ludzie, którzy właśnie te wartości szargają. Bronią się wolnością słowa, czyli w rzeczywistości totalitaryzmem, służącym Szatanowi do objęcia władzy nad światem. I to nie są rzeczy wyssane z palca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronią się wolnością słowa, czyli w rzeczywistości totalitaryzmem, służącym Szatanowi do objęcia władzy nad światem. I to nie są rzeczy wyssane z palca



heheheh
o i jezus z małej i nawet bez pierwszej na j litery , a co do wolności słowa to radzę poczytać encyklopedyję a uwierz nie będzie ci się myliło z totalitaryzmem , ten twój Szatan heheh nie wiedziałem że na orgu są zwolennicy filozofii o Rydzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



obiecałem sobie że nie będę brał udziału w dyskusji z szanowną Panią , ale pytanie Pani świadczy tylko i wyłącznie o - bujaniu z głową w obłokach , albo z dupą w gównie .

niesamowite są jeszcze ci co pytają frajerów o drogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



obiecałem sobie że nie będę brał udziału w dyskusji z szanowną Panią , ale pytanie Pani świadczy tylko i wyłącznie o - bujaniu z głową w obłokach , albo z dupą w gównie .

niesamowite są jeszcze ci co pytają frajerów o drogę

To, że ktoś jest Świętym człowiekiem sprawia, że diabeł wystawia zęby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie chociażby ze względu na pisownie imion trzeba pisac z dużej. Co do wiary ja się w to nie mieszam.Nie uważam się za wierzącego,ale chociażby ze względu na szacunek dla tych co deklaruja się jako wierzący nie napisałbym z małej litery,tak samo było by z Mahometem czy Allachem ;) No chyba, że z zamiarem jakimś, to rozumiem, np.Może i jezus był niski, lecz jak Wielki osiągnął stan, gdy pustynne ziarna mijał... To oczywiści banalny przykład, ale chyba wiadomo o co mi chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...