Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Na spalenie Aleksandryjskiej Biblioteki


adolf

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia zwrotka rzeczywiście na nie :(

Reszta dobra w swojej stylistyce.

Adolfie, spróbuj może coś w klimatach Rymkiewicza albo innych współczesnych polemizujących z przeszłością. Albo pisz dla siebie romantycznie, ale pracuj nieco nad współczesną poezją. Masz wyobraźnię i zasób słów. Ja trzymam kciuki.

P.S. Ew. może napiszesz dramat jakiś ;p Tam zamierzchłe stylistyki nie są niemile widziane aż tak.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia zwrotka rzeczywiście na nie :(

- możliwe. Zasadniczo chciałem jakoś urozmaicić, więc ją skonstuwałem, żeby przypomniała wiatr. Miałobyć takie urozmaicenie po 4 częściach uparetgo 11-zgłsokowaca. Ale zgadzam, że trochę skonstruowana niechlujnie i razi. Moze w przyszłości ją zastapię? - kto wie, zboaczymy :)

Reszta dobra w swojej stylistyce.
Adolfie, spróbuj może coś w klimatach Rymkiewicza albo innych współczesnych polemizujących z przeszłością.

- postartam się. Może po prostu trzeba obrać tematy bliższe lub bardzier zwykłe to wtedy nie dojdzie do tego, że mój styl bedzię się napędzął treścią,a treść stylem i powstaje superpatos ;))

Albo pisz dla siebie romantycznie, ale pracuj nieco nad współczesną poezją.

- też o tym myslałem ;)


P.S. Ew. może napiszesz dramat jakiś ;p

- ;/ Na razie ;))) Mam złe wspomnienia z moimi "dramatami" ;)) ale być może masz racje że tam tkai styl łatwie obronic


dzięki za wgląd i komnet pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...