Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Licencjat o poezji.org!


ot i anka

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm wszystkich współużytkowników forum poezja.org!

Dzisiaj będzie formalnie i poważnie;) Mam do was bardzo ważną sprawę, od której zależy moja przyszła "kariera naukowa"! Otóż piszę licencjat temat- „Świat oczami współczesnych poetów na przykładzie forum internetowego poezja.org” (trochę późno sie za to zabieram, ale lepiej późno niż wcale;)) i potrzebuję waszej pomocy! Chciałabym abyście wypełnili kwestionariusz, który przygotowałam - jest to kilkanaście dość szczegółowych pytań dotyczących waszej twórczości (poezji), forum poezja.org oraz wszystkiego co się z tym wiąże.Będzie to wymagało dłużej chwili skupienia i poświęcenia czasu. Niestety mogę wam tylko i wyłącznie podziękować za to, jednakże, BARDZO PROSZĘ O WYPEŁNIENIE TEGO KWESTIONARIUSZA!
Wszelkie pytania proszę kierować tutaj lub bezpośrednio do mnie- na pw, albo lepiej na GG (mój nr: 639369)

z góry dziękuję!!!
(jeśli nikt się dobrowolnie nie zgłosi będę molestować :D)

pozdrawiam serdecznie

Anna Iwaniuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytania wymagają zastanowienia się nad tym co się robi i jak się robi:) zależy jak do tego podejdziesz...gdybym miała szansę porozmawiać z każdym z osobna (i wtedy byłoby to lepsze badanie...) to drążyłabym dziurę w brzuchu:) a tak to ufam wam, że sami pomyślicie nad odpowiedziami...:)
wiesz, to nie jest obowiązkowe- mogę wysłać-nie spodoba ci się to nie odpowiesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...