Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Tytuł roboczy "Bezsilność" (ale go zmienię;))


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Drwię z Ciebie
Matko -------------------------------------------ten wers, można sparować"łomatko" -???
klnę i się wyrzekam
Twój usmiech
pobłażliwy?------------------pytania, muszą mieć odpowiedzi wers niżej, żeby można było to nazwać konceptem. -Są też pytania retoryczne;P a na to jest odp. w postaci mrugnięcia okiem...


mrugasz okiem
rozumiem...
Bo Ciebie Matko nie można się wyrzec!--------------koleny ograny organ, nic, klops z kotleta. - to jest stwierdzenie faktu, zaden bunt nic nie da, bo jest śmieszny
Ty nigdy nie przestajesz karmić!
i śmiejesz się coraz głośniej
bo wiesz
że się wygłupiam-------------------no powiedz mi pani co tutaj dobrego jest, klops! to jest nawiązanie do znanego powiedzenia (żeby m. in. Panu poecie było się latwiej domyslić o co chodzi w wierszu;P)
Więc karm mnie!
Niech żyję Tobą
inaczej nie umiem - płęta jak płetwa, ino ta słąsko, częstochwoska. (no moze nie jest najlepsza, ale kiedy się nad tym zastanowiłam i zajrzałam we własne serce, to właśnie to mi przyszło do głowy..bo to prawda, ja nie umiem inaczej niż tylko zyć nadzieją) Juz Pan rozumie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.





kobietok marna nie wciągaj mnie w jakieś swoje gry polityczne, niepolityczne, ja wiem dobrze co jest, a co nie jest kiczem, szanuję dobre wiersz, czasm nad dobrym wiersze popłynie łza. a;e z pewnością nie na tym forum i nie za pani bzdetami o środku ciała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, jak juz kobieta, to muszą być gry...:/ Ja w nic nikogo nie wciągam, po prostu napisałam wierszyk, być może kiczowaty o tym, że nie można zyć bez nadziei...("Nadzieja Matką głupich..."- więc ja jestm głupia, bo nie potrafię się jej pozbyć;))

P.S. Trochę wrażliwości nie zaszkodzi...;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o wrazliwośc w komentarzach, tylko ogólnie, przydało by się jej troche;) Nie chce żeby ktoś mnie oszczedzał, wolę szczerość...:) Doceniam zdanie Pana poety;P ale nie wiem czy z tego powodu już nic nie napiszę...jakoś nie jest Pan osobą, pzred którą czuję respekt:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.....pobawić się możemy, ale jeśli surowy Pan poeta 2 wykaże się większą pogodą ducha:) acha, no i nie lubię, kiedy ktoś się tak wymadrza...( zwlaszcza w tym wieku...) Ale i tak mam nadzieję, ze z Pana poety wyrośnie fajny facet;P Ok, koniec;) Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




w tym wieku, to pani zna mój wiek? - przepraszam bardzo, czy ten świat,(whorewer), mnie śledzi

p.s nie, już jestem purystą z laską u boczku, płaszczykiem, i marynarą pożyczoną z pralni(pierze się?)>

z pewnością mogę się wymądrzać, z ludzmi nie większej pogody ducha, acz większej pogody iq.

serdeczkości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




nie, tutaj nie może być wrażliwości, erudyta albo arogancja, nic nothing, każdy komentarz musi być trudny do przełknięcia, musi uświadomic władcy wiersza, żejego królestwo sie sypie, jeśli tak jest, jeśli nie, nie ma nothing.
jeżeli naprawdę uważa pan że pański kosz/kicz/etc. jest trudny do przełknięcia to doprawdy rozbawił mnie pan do łez. Komentarze w tym stylu są najwyżej irytujące, jak np komar, który nie pozwala spać w nocy.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...