Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

nie dziwka a czeka ...


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowna "zak stanisława"

Lubię twoje wiersze i stonowane, nie napastliwe opinie. Żałuję, ze nie czytałem wiersza w pierwotnej formie. Brzoza, jako roślina i drzewo, jest sama w sobie bardzo piękna i użyteczna, i zasługuje na milutki wierszyk. Za namową awangardzistów zepsułaś go. Tytuł lekko obraźliwy i ta lekarka "ni priczom". Wybacz, że nie zgadzam się ze wszystkimi.
Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co moimili, im dłużej czytam ten wierszyk, tym wiecej mam ... no co to ja mam?
acha sklerozę mam i posuchę słowną i nic nie mogę wymysleć błyskotliwego, bom wielka gaduła a każą mi skrótowo,wypośrodkowałam ale jeszcze wrócę do niego jak mnie oświeci pełnia, a jak wiecie do niej daleko.
dobrej nocy i miłych snów.sccmoook.

idę na spacer nocny, bo juz dłuzej tej papugi mojej nie mogę słuchać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna wersja bardzo dobra Stasiu, nie przegadana, ale też nareszcie zrozumiała. Pień przywodzi wreszcie jasne skojarzenie z drzewem,bo w międzyczasie w całej tej gmatwaninie zgubiło się drzewo - została dziwka i lekarka, a to wcale nie byłoby czytelne bez tych brzozowych komentarzy pod spodem. Tak jest ładnie. Bardzomisię.. Przesyłam brzozowe buziaki :) L.A.Ł.B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...