Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pigułki zażywam odkąd
twoja chroba zaczęła się
nasilać we mnie strach
przed nieznaną klaunadą

zabijasz mnie wiele razy
każesz umierać chowając się
do pudełka po czekoladkach

nie znoszę uwolnienia
i nie wiem znowu w jakim
jesteś opakowaniu

Opublikowano

już wiem
podział na wersy mi nie pasuje. czytam tak:

pigułki zażywam odkąd
twoja chroba zaczęła
nasilać we mnie strach
przed nieznaną klaunadą

albo tak:
pigułki zażywam odkąd
twoja chroba zaczęła się
nasilać we mnie

strach przed nieznaną
klaunadą

takie tam moje widzimisie. sorki

Opublikowano

Tak trudno pogodzić się z chorobą bliskiej osoby, jeszcze trudniej znosić jej wahania nastroju, zwłaszcza gdy uderzają bezpośrednio w nasze ego. Przypomniał mi się tekst z filmu Forest Gamp "Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiadomo na jaki smakołyk się trafi." W tym przypadku czekoladki mają bardzo gorzki smak.

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Spiro!
wiem dobrze radzisz,
ale ''strach'' musi zostać.
Jeszcze pomyślę.
Pozdrawiam.

ale strach został. strach jest tu kluczowy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @wiedźma Tak…dusza lubi być karmiona, ale ciało rzadko kłamie. Pozdrawiam

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Dziękuję pięknie. Proste słowa czasem mają najdłuższy cień. Cieszę się, że się zatrzymałaś. Pozdrawiam :) Dziękuję... chyba spotkaliśmy się już kiedyś w jakimś życiu. Pozdrawiam :)
    • @Marek.zak1 tak, dużo jest moźliwości kreacji takowej, więcej niż niegdyś ;) @Berenika97 Owszem gotuje świetnie, ale i w łóżku jest nieprzeciętna. Cud miód kobieta po prostu ;) @Stracony dziękuję, choć ja akurat bardzo lubię "wierszyki" ;)) @Rafael Marius Najważniejsze, że działa ;)
    • @Berenika97 Z całą pewnością powyższe nie powinny zaszkodzić ;)
    • @Witalisa Witaliso ja już zupełnie niewiele wiem, ja z tych ;)
    • @Berenika97 byłam w takim związku, poddawana wszelkim manipulacjom, a kiedy chciałam odejść rzucano mi przynęty, zawsze na którąś się złapałam, choć z dzisiejszego pagórka, wydają mi się, bardzo prymitywne, jednak :), do czasu, w sumie, nigdy nie czułam lęku, wyobrażałam tylko sobie, że kiedyś zapomnę o tym człowieku, będzie wzbudzał we mnie obojętność (to było moje największe marzenie, takie niby, proste) i to się ziściło, można powiedzieć, że mam bardzo silny charakter i w każdej sekundzie wiedziałam co ze mną robi, ale chyba kiedyś lubiłam, igrać z ogniem :), dzisiaj już nie, nie żałuję tej, powiedzmy, znajomości i nie wyciągnę z niej wniosków, na przyszłość, sporo przeszłam, i nawet osoby wtajemniczone w sytuację, dziwią się że nie wylądowałam w psychiatryku,  nie wylądowałam i mam się dobrze :) 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...