Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zamknięcie forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Zgadzam się w pełnej rozciągłości. Dlaczego on ciągle tu jest? Nie byłoby tego całego banowania i przekleństw, gdyby nie on. Wszyscy siedzieliby spokojnie i kulturalnie komentowali wiersze, zamiast usiłować trzymać nerwy na wodzy, kiedy widzą po raz setny ten sam wpis Pana BB. Nie trza by było zamykać forum na dwie godziny...
Apeluję o usunięcie go, zanim podobna sytuacja się powtórzy! ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Zgadzam się w pełnej rozciągłości. Dlaczego on ciągle tu jest? Nie byłoby tego całego banowania i przekleństw, gdyby nie on. Wszyscy siedzieliby spokojnie i kulturalnie komentowali wiersze, zamiast usiłować trzymać nerwy na wodzy, kiedy widzą po raz setny ten sam wpis Pana BB. Nie trza by było zamykać forum na dwie godziny...
Apeluję o usunięcie go, zanim podobna sytuacja się powtórzy! ;)

"Wszyscy siedzieliby spokojnie i kulturalnie komentowali wiersze," - takie towarzystwo wzajemnie popierających sie ludzi.

Jako grupa świetnie funkcjonujecie gdy mówiecie do siebie okrągłe słowa typu" fajne, genialne, doskonałe, bardzo mi sie podoba, itp".

Spójrzcie na swoje komentarze pod tym kontem.

W momencie gdy wyraziłem skrajne stanowisko wobec waszej opinii na temat stosowania wulgaryzmów w poezji posypały się pod moim adresem wyzwiska, kpiny i szyderstwa.

Zwrócie uwagę, że nie oceniałem wierszy tylko postawiłem tezę o nieuzywaniu wulgarnych słow w wierszach, którą w toku dyskusji broniłem argumentując tak jak potrafiłem najlepiej.

Gdzie w moim postępowaniu dostrzegacie łamanie Regulaminu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



przyjacielu, to nie jest organizacja harcerska, zostaw ten Regulamin
tu są ludzie
i to dość specyficzni, bo ludzie piszący są bardzo specyficzni :D


to jest właśnie ta ciemna strona demokracji
że za pomocą Regulaminów wchodzi tylnym wejściem tyrania paragrafów

na moim forum wyleciałbyś z hukiem
za prowokację
i powiedziałbym Ci krótko: "to nie jest forum państwowe; zapisz się do LPR"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem admina, choć nie dokońca zgadzam się z jego werdyktem.
W tym wypadku popieram Trampa. Jeżeli już bana dostały osoby przeklinające
i obrażające innych na forum to prowokator tych zachowań powinien je dostać również.
Nie każdy ma nerwy ze stali. Niektórzy mają choleryczny charakter, a specjalne
podburzanie ich przez wklejanie im kretyńskich komentarzy jest właśnie prowokacją.
Dodam jeszcze, że po akcji ze sprawdzaniem komentarzy znalazł się na forum
kolejny temat. Powiem krótko. Mało było Panu Panie BB? Może czas przestać i również
przemyśleć swoje postępowanie, bo jeśli Pan nie zauważył to w rozumieniu
sporej liczby forumowiczów Pan jest za nią odpowiedzialny.
I aby nie było nieporozumień. Czytając Pańskie odpowiedzi na komentarze zauważyłem
z Pańskiej strony niepokojącą praktykę. A mianowicie samowolne przechodzenie
w rozmowach na per "ty". Żeby było jasne - nie życzę tego sobie z Pańskiej strony.
Zwrócenie się do mnie inaczej uznam za obrazę mojej skromnej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczeście, że mnie jednak na te Święta nie było na forum. Choć trochę jestem zagubiona w ilości tych nowych wątków.

co do bana to równiez uważam, że Pan Bartek Bartek złamał regulamin obrażając osoby trzecie, a nawet jeśli admin uznał, że nie obraził to i tak jako prowokator ( i uczestnik przede wszystkim) tych dyskusji powinien dostac bana. Kiedy ja dostałam kiedys bana ( choć było to dawno temu) to ukarani byli wszyscy. angello poleciał ze wszystkimi jak leci bez dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...