Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Pomożecie?


asher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Oswoić miasto

Wsiadłszy na rower
z prędkością wiatru
przemierzam miasto
próbując oswoić nową miejską przestrzeń.
Nowe zakręty, zaułki, ulice,
nowe pomniki, mosty, kamienice,
nowe przystanki autobusowe
i ludzkie twarze – także całkiem nowe
oswajam jak się oswaja zwierzęta.
Niech miasto szybko mnie zapamięta!
Z mozołem poznaję
jego zwyczaje.
Wyciągam rękę próbując pogłaskać
drżące wciąż z trwogi
barierki wzdłuż drogi.

Już wkrótce oswoję – powiem nieskromnie.
A może skromniej? To raczej ono mnie!

Edynburg 5.03.2005


I ktoś mi wmówi, że ludziska głosują z przekonania na to coś???
W co ja się znów wjeb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys kolege: byl znacznie bardziej ode mnie przystojny, kobialki jak muchy na lep, inteligentny, oczytany, z wiedza ogolna ze panie boze prosze siadac. Bez kompleksow, radosny jak zawilec wiosenny, z poczuciem humoru, zdrowy i wysportowany, pierwszy zaczal sie golic i prawo jazdy mial po pierwszym podejsciu: 'aniol nie czlowiek' (jak powiedziala o swoim zmarlym malzonku pewna pani zaraz po pogrzebie tegoz)

Nienawidzilem skurczykonika z calego serca.


Z prawdziwa niechecia, niesmakiem i bolem serca musze poczynic zwierzenie, zem na Ciebie zaglosowal, bo niestety dobre to Twoje pisanie jest, oj dobre...
no;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze, miedzy nami dziewczetami w damskiej toalecie - powinienem tyle rzeczy, ze sam juz nie wiem za co sie chwycic.
Nie jestem ekspertem i aspiracji krytycznych nie mam, ale niektore konkursowe dziela z moim wlacznie sprawiaja, ze czlowiek zaczyna powatpiewac w to, ze jezyk istotnie sluzy jako medium przekazujace informacje....:)
A tak poza tym, to ja prosty, sila od pluga oderwany czlowiek jestem i na tych nowoczesnych bzdurach jak podatek od wartosci dodanej, swieto wiosny,duck brothers i komputery sie nie znam absolutnie, ale po mojemu, to bardzo prosty sposob jest na odsianie ziaren od plew - czyli dokladne policzenie kto ile ma glosow - wystarczy zdublowane IP wywalic (a kazdy najprostszy licznik posiada ta funkcje) i od razu bedzie
wiadomo, ze wygrala osoba....ktora ma najwieksze grono znajomych ;).

Powyzsze ''nawzajem'' swiadczy o Twojej wysokiej kulturze osobistej o delikatnie ironicznym zabarwieniu, a takze zarowno o rzadkiej umiejetnosci nie kopania lezacego, za co jako przebywajacy w pozycji horyzontalnej, dziekuje, tak? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawzajem było szczere. NIgdy nie widziałem podobnie zakręconego utworu. Jest to ciężka i trudniejsza w odbiorze forma, więc pewnie mało kto przeczyta, lecz to nie powód do załamki.
Głosowaniem bym się specjalnie nie przejmował...

Nikt nie wygra liczbą głosów, tylko werdyktem jury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] dokladne policzenie kto ile ma glosow - wystarczy zdublowane IP wywalic (a kazdy najprostszy licznik posiada ta funkcje)


Czyli, jeśli ktoś zagłosuje z kawiarenki internetowej, to tego samego dnia nikt inny z tej kawiarenki nie mógłby zagłosować. To też nie jest sprawiedliwe.
Całe szczęście, że jest jury, która i tak wybierze to co mu każe zleceniodawca (czyt. ten, który może na tym cośkolwiek zyskać).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...