Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Wypięta kochanka


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Co do tytułu, to ma on ścisły związek z treścią utworu - długo nad nim myślałam(może zbyt długo? ;).
Można się wypiąć komuś i na kogoś, a kochanka...obiecanki cacanki. ;) Wiem, że zrozumiesz, więc więcej nie będę przekładać z - na. ;)
Może i masz rację w kwestii gąsienicy, ale ona mi tak ładnie komponuje zarówno z obrazem, jak i z treścią. :D
Muszę nad tym pomyśleć.

Pozdrawiam słonecznie
Ewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



No tak - to bez narzekania.
(a swoją drogą - sprytne :)

Michale, przyznam Ci się do czegoś ;) - to krótki utwór, ale pracowałam nad nim tyle, co nad długim traktatem o czymśtam. ;) Kombinowałam wteiwewte (cel: poważnieśmieszny)- mam nadzieję, że był wart tych kombinacyj, bo w przeciwnym wypadku zawieszam takową działalność i piszę po swojemu. ;)

Z podziękowaniem za czas
Ewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



No tak - to bez narzekania.
(a swoją drogą - sprytne :)

Michale, przyznam Ci się do czegoś ;) - to krótki utwór, ale pracowałam nad nim tyle, co nad długim traktatem o czymśtam. ;) Kombinowałam wteiwewte (cel: poważnieśmieszny)- mam nadzieję, że był wart tych kombinacyj, bo w przeciwnym wypadku zawieszam takową działalność i piszę po swojemu. ;)

Z podziękowaniem za czas
Ewa

Lady - ja uważam, że dobrze czasem zejśc z wlasnej drogi. Po pierwsze, marny los tych, ktorzy piszą wciąż tak samo o tym samym (i nie mowie o własnym stylu), po drugie - chcąc nie chcąc trzeba się nakombinowac. Przykład - dzięki sonetom tutaj tyle o nich wiem, że mogę śmiało gdzies tam zdawac, podobnie o villanelli itp... Ale to tak na marginesie, ale i jako odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...