Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

a propos


Miłka Maj

Rekomendowane odpowiedzi

Ach te kobiety!
Ciekawy styl. Forma (zwłaszcza „porwane” przerzutnie) świetnie komponuje się z tematem. Słowa dobrane starannie, no i jestem na tak, oczywiście.
To sznurowanie w pierwszym wersie, podane w taki, a nie inny sposób, bez swojego „obuwniczego” dopełnienia zyskuje znaczenie niemal negatywne, niegodne bogini-kobiety. Nadanie takiego sensu samą tylko wersyfikacją świadczy o Twoim kunszcie i poziomie tego wiersza.
Brawo.

Serdecznie

Fei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, taką dedykacje dostac :)
Pierwszy wers zadziwiająco od razu skojarzył mi sie z Szekspirem ("Antoniusz i Kleopatra" - dobrze pamiętam ?) Szczególnie, że jest tam podobny wątek - sytuacyjny oczywiście, nie, zebym pisał że jest tak samo. Bo ten wiersz sam w sobie tętni energią i jest naprawde dobry. Duże tak.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mła wie/r/sz ma cd i wszystko wiemy:) jakeśmy wiedźmy i czarownice;P

Fei Kobiety są krańcowe: o wiele lepsze albo o wiele gorsze od mężczyzn.
/Bruyere Jean/ Problem w tym, że same siebie nie pojmują i nie doceniają, szukają dopełnienia w jego słowie, spojrzeniu a przecież same też pięknie rozkwitają...hmm, kolejny temat - rzeka, kawę lubię:)
Połechtało jednak, oj połechtało - dzięki wielkie;
pozdr./V.

le mal Ciebie zawsze goszczę z wielką przyjemnością, cieszę się, że wracasz; cmoki-smoki/V.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty vacuś zawsze mówisz mi nie....cóż, może kiedyś będziesz dużym chłopcem:)))

po namyśle, ja też mówię NIE!

rzeczywistość bywa taka jest prawda, gdzieś obok naszych marzeń, złudzeń, tęsknoty - BYWA; wszystko zależy od odniesienia się do niej - czy żyjemy realnie na ziemi, czy unosimy się mimochodem daleko nad lub obok; kwestia proporcji, a w tej to rzeczywistość bywa bo jednak musi;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...