Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

autobiografia (albo ciut więcej)


Jego Alter Ego

Rekomendowane odpowiedzi

chwile był w warsztacie,nie mogłam sie zdecydować na zmiany,i nie mam pomysłu co z tym fantem zrobic:)

Michał,jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B (żartuje, nie rób tego za mnie,ale może choć troszkę więcej podpowiedz:))

jak coś to walic prosto z mostu,otwartam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem to samo co w warsztacie "podoba mi sie tak jak jest i nie sądzę żeby w nim cokolwiek zmieniać bo to go nie ulepszy,
co do wiersza - nie powiem że to lepszy z twoich nie ma wyraźnie zaakcentowanej pointy, jest cichy i malutki, a jak czytam niektóre z twoich wierszy to powalaja na kolana ten tego nie zrobił i dlatego dziś nie zachwycam się"

pozdrawiam BS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kyo,dzięki:)

Michale,widzisz w obliczu Z nawet najgorsze gnioty na P błyszczą,nie wiem za bardzo czy brać do siebie Twoje słowa,ale dzięki że wpadłeś i dzięki za sugestie w W:) Coz za sektory tutaj mamy

Kirke,również pozdrawiam,fajnie że znalazlas cos dla siebie

Łabądku,dzięki że odwiedzilas,postaram sie zeby nastepne byly lepsiejsze:)))

buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



ale logika mówi, że skoro jest ten podział, to jest. a to, że pod szyldem "dobrze wladających" pałętaja się niedobrze władający, to też coś znaczy. I jak ktos sobie wejdzie obcy w Z, i pzreczyta, co tam jest to padnie. I bynajmniej nie z wrażenia... Zatem dlaczego wiersze dobre mają byc w segregacji jako te gorsze ??? Tak z obiektywnego punktu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



ale logika mówi, że skoro jest ten podział, to jest. a to, że pod szyldem "dobrze wladających" pałętaja się niedobrze władający, to też coś znaczy. I jak ktos sobie wejdzie obcy w Z, i pzreczyta, co tam jest to padnie. I bynajmniej nie z wrażenia... Zatem dlaczego wiersze dobre mają byc w segregacji jako te gorsze ??? Tak z obiektywnego punktu...

a co Ty mnie pytasz,ja tą orgią nie zarządzam:) ewentualnie jakaś rebelia czy cuś:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...