Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



1. przebudziłem się dawno
2. jeśli o Żydach ... to poecie czasu nie powinno niestarczać
3. zapisuję się do klubu - kwa kwa kwa - w drugiej połowie trzydziestki jestem - gdzieś pośrodku
4. ten wiersz trochę mnie zdenerwował
5. jeśli wpółczesna poezja obraca się w takich tematach to bracie miły już jej nie ma..

pozdrówka W_A_R
ps. to znów nie groźba
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Ale dlaczego zdenerwował? Bo to zabawa?
Nie można pisać tylko na poważne tematy, ponieważ to się staje nudne, a wbrew pozorom ten wiersz traktuje o bardzo ważnej sprawie. Nie będę jednak mówił o jakiej, bo tutaj pewnie nikogo to nie interesuje, więc niech pozostanie tylko żartem :)
Opublikowano

Pisz inaczej mam ochotę ci napisać, ale nie będę tego robił, napisałeś to krótko i zwięzle masz od mnie za to plusa...pozdrawiam...mimo tego mógłbym powiedzieć, że zachaczasz o banał.....ale tego nie powiedziałem narazie...pisz dalej:):(:/:\:|;p:p

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


"PROSTYTUTKA"
DOTYKAŁAS MNIE,
JA NIE KOCHAM CIE,
PRZY TOBIE JEST MI ZLE,
LECZ TWE CIAŁO CIESZY MNIE,
JA POPROSTU TEGO CHCĘ,
ŻĄDZA ZABIERA MNIE,
PRZY TOBIE CZUJE ZE,
OCZYŚCIŁEM SIĘ,
BĄDZ BRUDNA,
NIE DOMYJESZ SIĘ....


Przyganiał kocioł garnkowi :)))
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Panie Mirku - już trochę ochłonąłem - jeśli ten wiersz to Pana sprawa osobista to po co Pan go tu wstawił .... - to nie pytanie - nie lubię zaczepiać ludzi a jeśli ten "motocykiel" Pan dostanie i trąci mnie gdzieś na drodze - to dopiero byłby wiersz... - to "dopiru" byłaby zabawa

pozdr. W_A_R
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Pozwoli Pan, że odpowiem.
Po co Pan wstawia wiersze o widokach, które roztaczają się wokół Nowogródka? To w końcu Pana przeżycia i Pana subiektywny odbiór tamtych okolic. Widzi Pan jakieś różnice naszego zachowania?
Nie mówię tutaj o wartości artystycznej, ponieważ z założenia ten wiersz takowej nie miał posiadać. Celem głównym było rozbawienie Czytelników, którzy mają poczucie humoru podobne do mojego. Czym jednak się różni zmuszanie do śmiechu od zmuszania do refleksji? Tylko końcowym wyrazem twarzy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Zatracenie    Spełnienie    Uwielbienie    Czyste sumienie    A na nowy rok?   Tylko jedno marzenie    O miłości, która góry przenosi   I daje wiatr w żagle...    
    • Prowadzisz mnie gładko przez rozświetlone miasto. Ty i ja na tylnym siedzeniu w szampańskiej czerwieni zlizuję brokat z twoich ust. Dzisiaj tankujemy do pełna.!  Wyczuwam podniecającą nieśmiałość, oddaję kluczyki  dwa tysiące porywających koni pod maską.   Na drodze dwadzieścia sześć, prosto przed siebie.!      ;)    Szczęśliwego Nowego Roku.!                 
    • Jeden po drugim rwę płatki stokrotki. Zdaje mi się, że sama nic nie powiesz. Trzeci po czwartym rwę stokrotki płatki. Zza horyzontu wyjawia się człowiek, Wygląda tak obco jak ja - ujadam. On zaś przemawia moim, ludzkim głosem. Rysuje się w jego słowach obawa. Zakładam opaskę na śpiące oczy.   Stokrotki płatki spadają na ziemię Coraz to wolniej, im bliżej do końca. Ta rozjeżdża się w nogach - kuleje, Rozchwiana iskrami mdlejącego słońca. I o wszystkim chce mi się zapominać. Nie jestem pewny czy cię oskarżyłem, (siódmy po ósmym płat stokrotki zrywam), Czy chwilę temu nazwałem cię kurwą.   Stanąłem z kwiatem obdartym ze skóry Przed miejscem, które leżało odłogiem. Nic nie znaczy jego sąd ostateczny. Liczyć skończyłem w procesu połowie. Zjednoczył się z nim w swoim obszarpaństwie. Zaczął wtem tłuc w mojej klatce piersiowej. Zapytałem go - jak zabić Goliata? Odrzekł, że nic się nigdy nie wyjaśni.

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • Twarze dwunastu wyrazów nie uśmiechają się z prawdą
    • A gdyby?   Gdyby nie bylo mnie na tym świecie? Gdybym nie powstala w tej jednej kobiecie?   Gdybym sie nigdy nie urodzila, Byloby lepiej?   Zdecydowalaby o tym moja rodzina.   A gdybym tych rzeczy nie zrobila? Gdybym temu zaradzila   Gdybym zrezygnowala ze zla tego Gdybym wiedziala co robi mi to strasznego…   Lecz nie wiem, A gdybym wiedziala?
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...