Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bardzo dobry limit.


Rekomendowane odpowiedzi

Limit to dobry pomysł. Primo: piszący mają czas, żeby ich utwory dojrzały do publikacji. Czytelnicy mają więcej czasu, żeby zapoznać się z wierszami, no i przede wszystkim, miałabym nadzieję na rozbudzenie się warsztatu, bo tam przeważnie pustkami świeci i nie spełnia sie w ten sposób jego celu. Wiersze lepiej dopracowane w warsztatcie będą przedstawiały wyższy poziom już w dziale wyżej. Na tak.
Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję i wchodzić na forum mogę jedynie wieczorami. Nie mogłem poświęcać całej rzeczonej pory dnia aby kartkować kilkanaście nowych wierszy (w porywach dwadzieścia klika), bo jak inaczej mogłbym wybrać dla mnie najlepsze i czytać je przez następnych 'i pięc dni, i dziesięć,' wieczorów.
Nie ma mowy o żadnym hańbieniu demokracji. Każdy może powiedzieć, co myśli, ma jednak na to sześć dni. W internecie jest wiele innych stron, w których naród publikuje. Tym, co za mało na poezja.org, inne strony mogą służyć za dopełniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, żeby poziom forum się podniósł w jakiś widoczny sposób po wprowadzeniu tego limitu. Wolałbym, żeby wynosił on 72h ewentualnie 96h ponieważ istnieją ludzie, którzy piszą bardzo często i woleliby mieć możliwość częstszej publikacji swoich wierszy na tym portalu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...