Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Ojciec


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



to jest straszne, ze wypisuje takie rzeczy. nie wiem Piękna, ja ostatnio doświadczam bardzo nieprzyjemnego i upokarzającego zjawiska dysortografii. Nie wiem jak to się dzieje, ale potrafię utworzyć niezły kawałek poezji, a później jakby muza się na mnie mściła czymś tak kompt]]romitującym, jak "szczą". Szkoda gadać.

Jeśli chodzi o poprawiaczy, to nie mam jak dyskutować z Twoim stanowiskiem - moge je jedynie rozwinąć. Pewnie masz wrażenie, że Ci ludzie przypominają kapele disco "coverujące" klasyków. Cóż, jedni to zauważą, inni nie....

Pewnie Tobie Flickanie nie muszę tłumaczyć, skąd
półprzytomny
że zbliżam się
, ale dla mniej świadomych tłumaczę, że jest to miks słowotwórczy od "uprzytomnieniania sobie jakiegoś faktu". ktoś bardzo pijany, może sobie fakt "uwpółprzytomnić"
A jeśli chodzi o Fei'owskie dodanie "nie bój się-" to sam fak, iż on chciał to dodać, jest dowodem, że nie potrzeba wiele intelektu, by samemu dopisać sobie te słowa, chyba każdy je odczytywał, mimo iż ich nie napisałem.

mam nadzieje, ze mimo mojego tymczasowego (oby) zaniku erudycji i składni powyższy koment będzie dla wszystkich zrozumiały.

dziękuję każdemu zainteresowanemu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Nie czytałam komentarzy, więc być może coś powtórzę.
Wiersz sugestywny, robi wrażenie. Jedyne, co niebzyt mi się podoba, to "w alkowie alkoholu".

pozdr

Ps. Zastanwiam się, czy nie lepiej by było "tyle że", zamiast "tylko że".


A czemu się zastanawiasz? Może pozastanawiamy się razem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczytałem to jeszcze raz i dostrzegłem podtekst, którego wcale nie chciałem tam wcisnąć. Tekst nie miał implikować, że Fei nie jest inteligentny. Przepraszam za takie nieporozumienie. Mogę się z nim nei zgadzać w kilku kwestiach, ale jest całkiem dobym oponentem:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...